Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: e38 730i 96r czy warto 25 tyś zł ??

  1. #11
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez x-factor
    Jakiś absurd z tą ceną. W dobrym stanie można już kupić za 14 tys takie auto . :)

    a wczesniej na forum czytałem :D

    "na dobre e38 to przynajmniej 20tys zl"

    a ze BOSS byla bita??? czy to przekresla auto??? czy jak kupie nowy samochod i ktos mi walnie to juz mam sprzedawac, wyrzucac bo juz auto sie nienadaje???

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar 1endzi
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    116
    BMW
    e34 524td i 535i, obecnie e38 730i
    Skąd
    Warszawa
    "bita" i "bita", jedno i drugie oznaczenie może mieć kolosalnie odległe od siebie znaczenie !!!

    jedna może być bita delikatnie (nie ruszona główna konstrukcja), a druga mocno, którą raczej niechcieli byśmy już jeździć i wtedy taka trafia na rynek wtórny bo właściciel boi się nią jeździć

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Dokładnie,pojęcie "bita" ma szerokie znaczenie,jeśli wymieniany był błotnik czy zderzak to jak najbardziej w niczym to nie przeszkadza i tak jak przedmówca napisał 90% e38 jest bita biorąc pod uwagę nawet małe obcierki.Jeśli miała wstawiane ćwiartki to z pewnością cena o 15 tyś zł do zbicia.Z doświadczenia wiem ,że tego typu naprawy nie mają nic wspólnego z technologią wykonywaną przez producenta.
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar 1endzi
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    116
    BMW
    e34 524td i 535i, obecnie e38 730i
    Skąd
    Warszawa
    i kolejny strzał w tą wstawioną ćwiartkę i z samochodu robią się dwa samochody w stosunku 3/4 do 1/4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •