Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Problem z gazem???

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar mynio88
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    79
    BMW
    BMW E32 730i R6
    Skąd
    Żabia Wola/LBN

    Problem z gazem???

    Witam mam problem z moim autkiem jestem nowy na forum także nie wiem czy dobrze trafiłem no ale próbujemy

    Mianowicie mam silnik m30b30 i Blosa Brc i mam taki problem: jakieś 2 tygodnie temu wymieniłem z kolegą wtryski, świece (nówki ngk), pompa paliwa też jest nowa. Buma śmigała jak nówka normalnie nie to auto co było wcześniej aż się zdziwiłem.
    Po tygodniu jeden dzień przejechałem się na gazie i zaczęły się problemy: najpierw problem z odpaleniem na Pb, szarpało i buma miała problemy z wkręceniem się na obroty aż w ogóle przestało śmigać na Pb, na gazie jeździ normalnie pali bez problemu. Najpierw myślałem ze to wina przepustnicy ale po wizycie u mechanika i podłączeniu pod kompa okazało się że coś jest nie tak z elektryką, nie daje prądu na pompę paliwa, mechanik powiedział że to prawdopodobnie wina instalacji gazowej ale nie chciał przy tym grzebać żeby czegoś jeszcze nie zepsuć i powiedział żebym pojechał do gazownika u którego jeszcze nie bylem. Zastanawiam się czy u gazownika mi pomogą jeśli jest problem z elektryka. Co wy o tym sadzicie??? Pozdrawiam

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    62
    BMW
    e32 730 r6 rok 1990
    Skąd
    polkowice
    Ja najpierw bym szukał zasilania na pompę paliwa. Odpal na gazie i zmierz czy dochodzi napięcie do pompy paliwa.Ja miałem podobny problem z pracą na Pb i okazało się, że centralka od gazu robi zwarcie i auto przerywało na benzynie.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar mynio88
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    79
    BMW
    BMW E32 730i R6
    Skąd
    Żabia Wola/LBN
    Cytat Zamieszczone przez marcinj_84
    Ja najpierw bym szukał zasilania na pompę paliwa. Odpal na gazie i zmierz czy dochodzi napięcie do pompy paliwa.Ja miałem podobny problem z pracą na Pb i okazało się, że centralka od gazu robi zwarcie i auto przerywało na benzynie.
    A ty sam to zrobiłeś czy u jakiegoś mechanika??? Bo byłem już u paru i u gazownika i każdy mnie odsyła gdzie indziej. :razz: No trafił się jeden elektryk ale nie daje gwarancji że będzie cacy no i trochę mu się zejdzie z tym. A mógłbyś coś więcej o tym napisać???

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1,307
    BMW
    było e32 735 1986r lpg e34 535i lpg 1991,730v8 manual 1992_sekwencja jest BMW e32 735is Italian milf
    Skąd
    rogi/krosno
    jak masz od kogo to podmien centralke sterującą od lpg bo jak masz walnieta to moze byc to

  5. #5
    Vip Vip Awatar tiron
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    760
    BMW
    E38 750IA ACS INDIVIDUAL, E31 850CSI pakiet,manual :)
    Skąd
    Nowy Targ
    Ja teraz miałem podobne problemy...po wyciągnieciu bezpieczników od kompa LPG samochód smiga na PB a jak założyłem znowu bezpieczniki to wariacje powróciły.Wizyta u gazownika,diagnostyka i powinno zadziałać ;)
    740 e38 NA CZĘŚCI...czas na zmiany :D

  6. #6
    Początkujący Użytkownik Awatar mynio88
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    79
    BMW
    BMW E32 730i R6
    Skąd
    Żabia Wola/LBN
    No dzięki za odpowiedz chłopaki. Byłem już u paru gazowników to mnie odesłali do elektryka mówili ze nie ma takiej opcji że to wina instalacji gazowej. No a u mechaników też kiepsko bo nikt się nie chce za to zabrać i też mnie odsyłają do gazowników. Szkoda gadać :? Centralkę od gazu też podmieniałem i nie pomogło, co do bezpieczników nie próbowałem bo że tak powiem bałem się. Znalazłem jednego elektryka i powiedział że spróbuje coś po działać.
    Zobaczymy może będzie git.

    Pozdro!

  7. #7
    Początkujący Użytkownik Awatar mynio88
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    79
    BMW
    BMW E32 730i R6
    Skąd
    Żabia Wola/LBN
    No i podziałałem elektrycy byli górą z gazem jest wszystko wporzo z elektryką też po prostu pompa wysiadła :/ i całe zamieszanie było na nic ;D

  8. #8
    Vip Vip Awatar tiron
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    760
    BMW
    E38 750IA ACS INDIVIDUAL, E31 850CSI pakiet,manual :)
    Skąd
    Nowy Targ
    Ha ha ha... no i super,że wszystko udało się załatwić.A ja też wkur... się na gazownika i wszystkich w koło-a wystarczyło przepływkę zmienić :)
    740 e38 NA CZĘŚCI...czas na zmiany :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •