Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: [e32] 730 PŁOCK niemalże idealna, ale czy rzeczywiście?

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    76
    BMW
    760i 03'
    Skąd
    Środa Wlkp

    [e32] 730 PŁOCK niemalże idealna, ale czy rzeczywiście?

    http://moto.allegro.pl/jedyna-w-taki...261062100.html

    Warto poczekać aż zdjęcia się załaduja.
    To e32 wygląda pięknie, brakuje jej tylko elektryki foteli, ale zawsze można dołożyć.
    Wydaje mi się jednak, że zdjecia są po dość mocnym retuszu w jakimś programie graficznym.
    Co o tym sądzicie?
    "I Want What's Coming to me... the World, Chico, and Everything in It."

  2. #2
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Rozmawiałem przed chwilą na GG z e32maaaciek i napisałem mu tak:

    "goście od detailingu kupili szmelca za 500zł, wypucowali i teraz sprzedają, a potem będą się tym chwalić klientom :P"

    Niby ładna, niby piękna ale mam wrażenie że coś z nią "nie halo". Gdzieś jest gwiazdka i tekst małymi literkami.
    Przednie siedzenia widziane od tyłu dają do myślenia. Silnik tez wygląda na wyczyszczony a potem sztucznie pobrudzony. Taka Pamela Anderson wśród E32. Ciekawe co zostałoby z jej urody jakby zmyć ten wszechobecny Plak...

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    76
    BMW
    760i 03'
    Skąd
    Środa Wlkp
    Też mi się coś tak wydaje.
    Jednak niczego nie można być pewnym ;)
    Pojechałbym tam jutro chętnie ją zobaczyć, ale niestety jade z roboty do niemiec na dwa dni.
    Siedzenia z tyłu mogą być porysane od kopania przez dzieci albo coś poprzedni własciciel przewoził.
    Kurczę, no patrząc na zdjęcia można się prawie zakochać, jednak rozsądek podpowiada żeby podejść do tego z dystansem ;)
    Jeśli ktoś ją widział na żywo to niech opisze to na forum :D
    Jak wróce z pracy to być moze w piątek ją pojade zobaczyć.
    No chyba, że ktoś mnie do niej zniechęci lub zostanie sprzedana ;)
    "I Want What's Coming to me... the World, Chico, and Everything in It."

  4. #4
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77
    "goście od detailingu kupili szmelca za 500zł, wypucowali i teraz sprzedają, a potem będą się tym chwalić klientom :P"
    Do mnie Maciek też pisał ale nie było mnie przy kompie i powiem tak.Może być ładne auto(o ile zdjęcia nie są po tuningu i przedstawiają faktyczny stan auta)

    Buda wygląda na to że jest w doskonałej kondycji z racji brak jakiejkolwiek skazy na lakierze.Drzwi,klapa,maska jest spasowane wszystko idealnie.

    Wewnątrz bardzo ubogo w sumie oprócz skóry nie ma nic...Pierwszy raz wiedzę e32 bez lampek na drzwiach

    Na obicia tyle przednich foteli nie ma co patrzeć bo tak jak napisał Maciek może po prostu ktoś woził dzieci.Bardziej mnie zastanawiają przednie lampy z uśmiechem które rzecz jasna w 88r nie wychodziły więc nasuwa się pytanie po co ktoś je wymienił

    Nie jest nigdzie napisane czy auto jest zarejestrowane w PL.Może jest do opłat więc tu kolejne 2-2,5tys.Potem sekwencja i mamy 10tys co uważam za całkiem dobra i normalna kwotę.

    Załóż ładne koło,na dzień dobry filtry,oleje (i coś na bank jeszcze wyjdzie) i robi się około 14-15tys zl

    I teraz pytanie...czy 14 000 - 15 000 zł to też podejrzana cena??

  5. #5
    Vip Vip Awatar artas270
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    332
    BMW
    Bmw 740i 4.4l
    Skąd
    Gdańsk
    Ładne auto.Po pierwsze telefon do właściciela,potem jechać oglądać.Ps:auto nie jest już nowe z salonu i ma swoje lata więc idealne już nigdy nie będzie ;)

  6. #6
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Do myślenia daje też gaśnica pod nogami pasażera... Fotele z UK?

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    367
    BMW
    BMW 730i '89
    Skąd
    Warszawa
    Zastanawiam się, czemu zawsze knujecie jakieś teorie spiskowe, zanim ktokolwiek obejrzy auto? Trzeba pojechać i obejrzeć a potem się wymądrzać. Auto jest ładne, pewnie na żywo znajdą się jakieś mankamenty, ale jak mój przedmówca zauważył, auto nie jest nowe... Myślę, że może to być niezłą bazą do stworzenia ładnej sztuki. O ile oczywiście blacharsko i mechanicznie jest w porządku.

  8. #8
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    mackaroon, tylko i wyłącznie dlatego:

    Cytat Zamieszczone przez Jedrek
    Co o tym sądzicie?

  9. #9
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Teorii spiskowych absolutnie tylko wymieniamy się spostrzeżeniami.

    Jak napisałem wcześniej lampy nie są od tego samochodu(i np autor tematu może o tym nie wiedzieć) i jak Irek zauważył gaśnica też nie jest na swoim miejscu.Ja w tym miejscu mam odpowiednie miejsce na apteczkę

    I reszta jak napisałem wyżej

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    Auto przepolerowane za 200zł i ładnie umyte a potem nawoskowane i nic po za tym ani fajnego pieca ani wypasu :)

    Co do rdzy trzeba by obejrzeć z bliska może być ładnie zakamuflowana co nie jest strasznie trudne.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •