Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 91

Wątek: BMW [E38] 730D '2001 - Bartek wita :)

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    152

    BMW [E38] 730D '2001 - Bartek wita :)

    Witam! :) Nazywam się Bartosz Grabarczyk mam 20 lat i studiuję dziennie prawo w EWSPiA w Warszawie i muszę oświadczyć, że bardzo miło mi jest wstąpić w szeregi posiadaczy 7'emek. Jestem młodym kierowcą i jednocześnie świeżym posiadaczem 7'emki. Słucham chyba wszystkiego. Interesuje się baaaardzo motoryzacją :P. Z tego co się orientuje to sfera klubowiczów w Warmińsko-Mazurskim jest słabo rozwinięta. Postaram się to naprawić jakieś spoty/zloty itp. W wolnym czasie of course :P. O mnie to na tyle :) czas na BMW :P

    BMW E38 730 D Automatic 2001 ROK

    Wyposażenie:

    8x Airbag
    ABS
    DSC
    PDC (przód/tył)
    Xenon - oryginalny :)
    Sensor deszczu
    2x Climatronic
    Beżowa, skórzana tapicerka
    "Drewniana" deska rozdzielcza
    System nawigacji satelitarnej z wyświetlaczem 16:9 wraz z Tunerem TV
    Light Pakiet
    Soft-Lock
    Alufelgi:
    * lato 18' a'la M6 bodajże firmy Camcordiale czy coś takiego :P (poprzedni właściciel mówił, że oryginał M6, ale skroiłem się po fakcie :/
    *zima 17' oryginalne BMW jak widać

    ...poza tym jak każde 7 duże, wygodne i szybkie... no i ten kolor chyba dosyć rzadko spotykany... :)

    Fotki są świeże, jestem posiadaczem dopiero od soboty i autko posiada tablice poprzedniego właściciela, który też podobno jest wielkim fanem 7 i jeździł nią na jakieś zloty do Torunia. Aha no i przepraszam za jakość zdjęć, robiłem je N70...

    Tak poza tym wszystkim :P to jeśli ktoś będzie szukał pomocy odnośnie Pocket PC Navi, Navi w GSM czy w temacie komputerów, bądź telefonów komórkowych lub Citroena C5, bo taki samochód niestety wcześniej posiadałem :P to ZAWSZE CHĘTNIE POMOGĘ!!!

    Obiecuję, że jak już autko przerejestruję, wymienię żarniki od xenonu i porządnie umyje to zrobię fajną sesję. :)
















  2. #2
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Witam .Autko ładne ,ale kółeczka od e34 M5 nie zabardzo podchodzą .....

  3. #3
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    witam ładne autko :) i kim jest ta pani na 3 fotce :) a co do navi tych tematów to raczej załatwiasz mapy czy naprawiasz czytniki ?

  4. #4
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Czy przypadkiem nie masz może na lato fel 18 wzór od M6 ???

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    152
    Witam Panowie! Więc ta Pani na zdjęciu to koleżanka z roku! Bardzo miła z resztą :). Koła to faktycznie E34 M5 17' ale to zima szkoda mi kupować ładnych felg na zimę bacząc na tą Polską sól! Na lato mam wzór M6, zgadza się, dokładnie 18'. Poprzednim właścicielem był mój imiennik z tym że 4 lata starszy :) Pozdrawiam!

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    152
    A odnośnie Navi to zajmuje się mapami,pocket pc i gsm navi tak dla hobby :)

  7. #7
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Hmmm czyli w takim razie pare razy widzieliśmy się na Karcherze przy Orlenie ??Czy poprzedniego właściciela widziałem ??

  8. #8
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    w takim razie możesz pozdrowić uroczą koleżankę i życzę owocnej współpracy z nami i do zobaczenia na zlotach i spotach :)

    PS. pan na 4 zdjęciu jest a fuuuu i co ty tak właściwie oglądasz :)

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    179
    BMW
    Było e38 728 96 r. a treaz w trakcie poszukiwań nastepnej
    Witam sliczne autko i kolezanka w tle takze a moze jakis nr do niej :D :D :D pozdrowionka

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    152
    Hehehe :) w ogóle ta sesja zdjęciowa jest z tzw. oględzin auta. Umówiłem się z właścicielem w W-wie i testowałem tv po prostu :) minął tydzień i podkupiłem :P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •