Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: 5hp24 getribenotprogramm i nie odpala ?

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mati-e28
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    387
    BMW
    740i 99r. 320d 00r.
    Skąd
    Malbork.pl `s-Hertogenbosch.nl
    Cytat Zamieszczone przez WojtekD
    Pierwsza rzecz jaką należy zrobić w takiej sytuacji to podpięcie do kompa. Było już o tym ze sto razy.

    wiem wiem myslałem ze moze cos da reset za pomocą łączenia klem... w pon umówiony jestem w bmw na diagnoze... jedyne 106 euro za godz pracy kasują...


    dodam jeszcze ze nie przełacza sie skrzynia w tryb manualny jak dam dzwignie w lewo to tylko zapala sie S +i- nie reaguje.. zobaczymy co w poniedziałek powiedzą szpece :D

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar 1endzi
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    116
    BMW
    e34 524td i 535i, obecnie e38 730i
    Skąd
    Warszawa
    u mnie przegląd całego komputera i kasowanie wszystkich błędów trwało 15 minut

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mati-e28
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    387
    BMW
    740i 99r. 320d 00r.
    Skąd
    Malbork.pl `s-Hertogenbosch.nl
    Cytat Zamieszczone przez 1endzi
    u mnie przegląd całego komputera i kasowanie wszystkich błędów trwało 15 minut


    ja zapłaciłem 266 euro i odebrałem auto z niesprawną przepustnicą....za wymiane zaspiewali 750euro, ciekawe co poza przepustnica (255e) jest tak drogie.... no nic zabrałem autko przepustnice zamówiłem jutro ma byc... panowie zapraszali ponownie po wymianie na dostrojenie nowej skrzyni ale chyba wole zainwestowac w interface... najdrozsza diagnoza w moim zyciu


    jutro dam znac czy oby trafna ta diagnoza... jakies obiekcje co do montazu adaptacji przepustnicy???

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar 1endzi
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    116
    BMW
    e34 524td i 535i, obecnie e38 730i
    Skąd
    Warszawa
    podejrzewam że za tą przepustnice 750 euro i 266, które zapłaciłeś miałbyś drugie e38

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mati-e28
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    387
    BMW
    740i 99r. 320d 00r.
    Skąd
    Malbork.pl `s-Hertogenbosch.nl
    jutro dam znac czy oby trafna ta diagnoza... jakies obiekcje co do montazu adaptacji przepustnicy???



    no i udało sie po wymianie bezpiecznika ukrytego w skrzynce przy podszybiu wszystko zaczeło chulac jak nalezy wyswietlacz od biegów na zegarach no i auto chodzi równo, a skrzynia pracuje puki co bez zastrzezen

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    395
    BMW
    BYŁO E31 -850i 1991r, 740D E38 2000r . Obecnie 4x4 pajero ... szukam BMW
    Skąd
    Elbląg
    mati-e28 Mam ten sam problem. Dzis po odpaleniu auta i wrzuceniu wstecznego nie było żadnej reakcji, po chwili padła też jzda do przodu ten jedzie ale ma tryb awaryjny.

    Więc chciałem odczytać błędy co jest grane i odłaczyłem akumulator. Wchodze kontrolki świecą po włożeniu kluczyka i po przekręceniu go w celu odpalenia wszystko zgasło.

    Kompletnie nie ma prądu. Nie mogę się dostać do bagażnika bo jest el otwierany.

    Kłopot te wystąpił w e38 740d.

    HELP ME!!!!

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    47
    BMW
    e38 735i 99' e65 760i 04'
    Skąd
    Jawor / Wrocław
    bagażnik da się otworzyć przekręcając kluczyk w lewo o 90 stopni * czyli tak jak normalnie a gdy poczujesz opór to przekręć dalej i na pewno zadziała jeśli nie to patent nr 2
    mianowicie wyciągasz oświetlenie tablicy i podłączasz prostownik pod kable dając napięcie otwierasz normalnie z kluczyka!
    Gdyby nie Niemce nikt z nas nie jeździłby w BEEMCE!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •