Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33

Wątek: Wypadek siódemki!

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar dorka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,106
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    KATOWICE
    Obawiam sie ,że nie nadługo zabiora a po drugie bedzie z pewnościa jeżdził bez :(
    Nanosekunda: czas jaki upływa między zmianą światła na zielone, a wściekłym zatrąbieniem na ciebie przez kierowcę z tyłu.


  2. #22
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    mam nadzieję że policja spałowała ich tak że już nigdy nie będą nawet chcieli spojrzeć na BMW.Staram się obalać mity o czarnych Bmw i dresach w środku. Kultura na drodze jest podstawą dla mnie a jazda po alkoholu jest dla -idiotów- :razz:

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  3. #23
    Vip Vip Awatar ArekLand
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    747
    BMW
    E38 2.8i "Zender"
    Skąd
    Leszno
    200 Kucy poniosło, widocznie dobrze dał im do żłoba przed "Wio" :D

    a może użył "Dopalacza" :/

    Przyznać się, który to z "Naszych" ?

  4. #24
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    Cytat Zamieszczone przez szczurek
    mnie tez nie obchodzi jak na mnie patrzą i co o mnie myślą. mam klime tv podgrzewane fotele masarze grzana kierke i mega komfort, a ci w lanosach czy astrach niech sobie myślą co chcą
    dokladnie zgadzam się , i uważam też że jednym z powodów takiej opini o nas jest to że większości ludziom żal d... ściska jak widzą nasze auta ..............

  5. #25
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Cytat Zamieszczone przez wisior
    Cytat Zamieszczone przez szczurek
    mnie tez nie obchodzi jak na mnie patrzą i co o mnie myślą. mam klime tv podgrzewane fotele masarze grzana kierke i mega komfort, a ci w lanosach czy astrach niech sobie myślą co chcą
    dokladnie zgadzam się , i uważam też że jednym z powodów takiej opini o nas jest to że większości ludziom żal d... ściska jak widzą nasze auta ..............

    ..u nas w kraju utarło się tak;

    a.bmw 3,golfy i hondy civic,crx,calibra-na głośnych wydechac-młodzież wiejska -tuningowcy
    b.mercedes-auto dla dziadków
    c.bmw 5,7-dresy i bandziory
    d.lanosy i felicje-niedzielni kierowcy
    e.motocykle-piraci i dawcy narządów
    f...

    można by tak szukać w nieskończonośc-dlatego lepiej żyć hasłem "W@@%%@ne miej i się śmiej" ;D

  6. #26
    Leszek VIP Vip Awatar siudema
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1,833
    BMW
    było e32 m30b35 II89r będzie ...?
    Skąd
    Trzebnica -DeTRoit
    A swoją drogą ,przy silniku 2,8l kierowca miał dokładnie 2,8 promila ;D
    dobrze że nie jechał 5,0l ;D
    Lepiej stracić sekundę w życiu , jak życie w ciągu sekundy






    http://dachy-trzcinowe.pl/

  7. #27
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Moim zdaniem nie ma co popadać w paranoję JEDEN jakiś marny, głupi przykład użycia 7er przez młodego cwaniaczka (patrząc na statystyki to nawet nie zostanie to za bardzo odnotowane - zaistnieli tylko przez to, że rozwalili babuni chałupę...) - ja nie widzę tu jakiegoś lawinowego wzrostu chamstwa wśród posiadaczy 7er, a przytaczane wcześniej teksty odnoszą się głównie do 3er i czasem do 5er. Jeden incydent pozostanie bez większego echa, a co najwyżej usłyszymy komentarz w stylu znowu BMW... Dlatego uważam, że nie ma co się nad głupotą małolata rozwodzić i snuć teorii jak tego unikać bo i tak nie mamy możliwości na to wpłynąć inaczej jak tym co właśnie robimy czyli spoty, zloty i kultura na drodze to najlepszy nasz oręż w walce o zmianę stereotypów i budowanie nowej jakości dla tej marki w naszym kochanym kraju.
    Dreams from Dreams - 7er...

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tgracing
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    970
    BMW
    BMW E38 750iL '00 Cosmosswarz Shadowline, F11 535d xDrive '16, Ex. Mini R53 Cooper S '02 & E34 525i
    Skąd
    Szczecin, aktualnie: DE, Bodensee
    Do tej pory jeżeli spotykałem się z krytyką o BMW to, że się psuja, że jeżdżą dresy, bandziory itp, to był opinia ludzi którzy nigdy w życiu nie jeździli BMW, nawet jako pasażerowie ale oczywiście to są fachowcy i mają największą wiedzę o marce, i to dopiero jest smutne. :hihi:
    No i dobrze niech wiedzą lepiej a my będziemy sobie dalej śmigać w spokoju naszymi siódemeczkami. ;)
    "Nada pode me separar do amor de deus" Ayrton Senna da Silva (1960-1994)

  9. #29
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez e32maaaciek
    szczerze to mało mnie obchodzi co obca osoba sobie o mnie myśli :) Stojąc w korku naprawdę przejmujecie się tym że Pan w aucie obok może myślec sobie że jedzie głupiek w bmw? :hah:
    Mnie już nie chodzi o obcych, których mijam np. stojąc w korku. Chodzi o znajomych.
    Podobne opinie można znaleźć o golfiarzach itd., a prawda jest taka, że mało zauważy, że zależność działa odwrotnie to burak kupuje golfa lub bmw, ale nie każdy kto kupuje golfa lub bmw jest burakiem
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  10. #30
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    20
    Powiem coś z doświadczenia. Jeszcze 5 lat temu sam uważałem że to auta dla snobów. Ale pierwszy zlot, 2 dni na sprzedaż swojego telewizora - daewoo nubira 2000r cdx (dziś uważam to za życiowe nieporozumienie) W międzyczasie już kupiłem pierwsze BMW. Spojrzenie na to co wiara mówi o kierowcach/właścicielach tej marki zmieniło sie szybko i diametralnie... bo przecież było mi wygodniej, auto bardziej dynamiczne i elastyczne i wygląd.... finezja ( gdzie BMW było z 89 roku ) Dziś uważam krótko, kultura jazdy świadczy o tym czyś burak czyś przeciętny użytkownik dróg z poczuciem wartości marki BMW. Amen
    Moje BMW
    e32 740iL
    e30 335i

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •