Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33

Wątek: Wypadek siódemki!

  1. #11
    I am sentenced to E32 Vip Awatar Dawid86
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    255
    BMW
    BMW 730i E32 M30B30 10.93r.
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez joe white
    Na szczęście są ludzie tacy jak my, którzy są zaprzeczeniem tego stereotypu.
    Tak zgadzam się tylko ile czasu minie zanim się obali taki stereotyp. O ile się obali :(
    Stajemy w nierównej walce.
    BMW 7 FOREVER
    Cars are my drugs.

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez Dawid86
    ile czasu minie zanim się obali taki stereotyp
    Myślę że długo, bardzo długo. Ja jeszcze pamiętam stereotyp "czarnej Wołgi". Wprawdzie Wołg już nie uświadczymy na ulicy ale ... .

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar dorka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,106
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    KATOWICE
    Są dwie możliwości albo czytać takie zdarzenia i nic nie robic albo zamiast czytac działac w kierunku poprawy wizerunku właścicieli BMW. Wiem ,wiem zaraz rzucone będa "mądre "słowa ze to walka z wiatrakami ,pogieło kobite itd. Wiem,że napewno nie przekona sie wszystkich ale przynajmniej cześć znmieni zdanie o Nas i dlatego to właściciele BMW powinni zacząć działac i pokazwać że nie tylko to sa drersiarze czy tz buraki /sorki /Można z całymi rodzinami tworzyc ,organizowac jakies wspólne imprezki mniejsze a czasem większe.Oczywiście że to trzeba czasu i nie każdy go ma , ale czasem mozna się zebrac i wspólnie coś zorganizowac i pokazać innym ,że tez jestesmy ludźmi którzy maja rodziny i też chcą bezpiecznie użytkować drogi . ;)
    Nanosekunda: czas jaki upływa między zmianą światła na zielone, a wściekłym zatrąbieniem na ciebie przez kierowcę z tyłu.


  4. #14
    Jest to smutne....szkoda staruszki i jej przezyc z tym związanych,mam nadzieje że dresiasz juz nie bedzie miał kasy aby kupic kolejne BMW

  5. #15
    I am sentenced to E32 Vip Awatar Dawid86
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    255
    BMW
    BMW 730i E32 M30B30 10.93r.
    Skąd
    Katowice
    Dorka brawo zróbmy ogólnopolską akcje w obronie dobrego imienia kierowcy BMW :)

    Dokładnie staruszka już będzie miała opinię o bmw po tych przeżyciach.
    BMW 7 FOREVER
    Cars are my drugs.

  6. #16
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    szczerze to mało mnie obchodzi co obca osoba sobie o mnie myśli :) Stojąc w korku naprawdę przejmujecie się tym że Pan w aucie obok może myślec sobie że jedzie głupiek w bmw? :hah:

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik Awatar dorka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,106
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    KATOWICE
    Cytat Zamieszczone przez Dawid86
    Dorka brawo zróbmy ogólnopolską akcje w obronie dobrego imienia kierowcy BMW :)

    .
    Dawid tutaj nie chodzi o akcje ogólnopolską . W tym temacie wiem ,że jest mowa o wypadku w którym poszkodowana jest staruszka . Masz racje lepiej siedziec i czytac o takich przykrych zdarzeniach . A naprawdę organizowanie róznych imprez np odwiedzxanie Domów dziecka jest naprawde miłe i przy tym bawią się miło wszyscy .
    Nanosekunda: czas jaki upływa między zmianą światła na zielone, a wściekłym zatrąbieniem na ciebie przez kierowcę z tyłu.


  8. #18
    I am sentenced to E32 Vip Awatar Dawid86
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    255
    BMW
    BMW 730i E32 M30B30 10.93r.
    Skąd
    Katowice
    Ja się tym nie przejmuję co inni o mnie myślą na drodze. A poza tym ludzie mają opinię po zachowaniu się na drodze czy jest kulturka czy cwaniactwo ze strony drugiego kierujacego.

    Dorka żle mnie zrozumiałaś moja wypowiedź jest w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Jestem jak najbardziej za Twoim pomysłem i takie zachowanie można nazwać akcją o to mi chodziło.
    BMW 7 FOREVER
    Cars are my drugs.

  9. #19
    Vip Vip Awatar szczurek
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    1,336
    BMW
    e38 740d e39 525d e65 745i pędzlem malowana m5 sznicer gangsta stajl
    Skąd
    wrocek city
    mnie tez nie obchodzi jak na mnie patrzą i co o mnie myślą. mam klime tv podgrzewane fotele masarze grzana kierke i mega komfort, a ci w lanosach czy astrach niech sobie myślą co chcą :))))
    codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem :P

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Dobrze że babcia przeżyła. Mam nadzieję że zabiorą mu prawo jazdy do końca życia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •