Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [video] e38 porównanie odbioru tv

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar FuTuRee
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    86
    BMW
    e38 m62b44 e65 n62b36 e70 n52b30
    Skąd
    Mała wioska gdzieś w środku

    [video] e38 porównanie odbioru tv

    Witam. Mam do was pytanie gdyz nie mialem nigdy porównania i sam nie wiem. Czy u was tv działa normalnie tzn nie śnieży i slychać glos?? Próbowalem w ustawieniach już na wszystkich Państwach i częstotliwościach. Zawsze coś śniezy albo nie ma glosu. Tzn jak jestem w warszawie to w miare wszystko odbiera ale nie idealnie. Ale w mniejszych miejscowosciach np serock juz ledwo co widac obraz. Czy to normalne w e38 z tv czy mam zepsuty którys ze wzmacniaczy sygnału?? Z góry dzięki za odpowiedź pozdrawiam Przemek

  2. #2
    Vip Vip Awatar Mariusz735i
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    397
    BMW
    E38 740iA, było E32 735i
    Skąd
    Cyców, lubelskie
    U mnie przeważnie obraz jest w miarę ok i można zawsze wybrać jakiś program do oglądania (oczywiście w zależności gdzie się znajduję) ale dźwięk zawsze jest lekko zagłuszany szumami.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tgracing
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    970
    BMW
    BMW E38 750iL '00 Cosmosswarz Shadowline, F11 535d xDrive '16, Ex. Mini R53 Cooper S '02 & E34 525i
    Skąd
    Szczecin, aktualnie: DE, Bodensee
    U mnie jest nastawione na republikę czeską (z tego co pamiętam) i raz jest lustro a raz śnieży. Odbieram TVP2,3 TV4, TVN, Polsat, Tv Puls, niestety TVP1 bardzo rzadko i tylko sam obraz zaśnieżony bez głosu. Próbowałem przestawić na PL ale wtedy na żadnym kanale nie ma głosu.
    "Nada pode me separar do amor de deus" Ayrton Senna da Silva (1960-1994)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRABUS
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    864
    BMW
    E32 735iL & Espace4 & K1200RS ;)
    Skąd
    Mwek
    ja takze uzywam republiki czeskiej, 30 km od wawy tak jak kolega, rowniez mam problem z tvp1, pozostale w miare w porzadku ;)
    http://7er.pl/signaturepics/sigpic2642_1.gif

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    11
    BMW
    740iA M62 96r
    Skąd
    warszawa
    Mieszkam w warszawie i odbieram na pl,republice czeskiej albo deutshland w zaleznosci który program ale akurat z tvp1 nie mam problemu,normalnie odbiera na pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •