Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: [e38] Hej, świeżo nabyta 735i :) UAKTUALNIENIE - FOTY !!!!

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    9
    BMW
    e38 730d
    Skąd
    Mysłowice - Katowice
    Kurcze no musiałbym dokładnie wiedzieć z tymi oponami :S bo jednak zakup nie będzie tani a ze zwrotami ciężko :S może coś jeszcze znajdę :)
    Zdjęcia wrzucę jak tylko będzie wszystko zrobione :P zmieniłem przednie kierunki na białe z "Depo" i są trochę za jasne :S oddaje lampy do czyszczenia i polerowania żeby trochę odżyły, może zgrają się z tymi kierunkami, bo ciemne smoke też nie bardzo mi się podobają chciałem aby coś go rozjaśniło :P grill i tu "zjebka" pewnie :P ale mi się taki bardziej podoba przy czarnym metaliku założyłem cały w chromie :) emblematy carbonowe juz zamówiłem - niektórym się to podoba niektórym nie, na czarnym lakierze wg mnie wyglądają lepiej :) ostatnia rzecz to tylne lampy: chce mieć cały kierunek biały i tu się zastanawiam nad zmianą czy oryginały, czy Depo czy te ledy....? Nie ukrywam podobają mi się wizualnie ledy nie wiem jak na żywo, nie wiem jak szpary i dopasowanie - pewno dupiate.. nad tym jeszcze pomyślę :) co do felg miałem je założone 2 dni :/ albo jakiś c*** albo ja :S najechałem na jakieś ścinki - wiurki blach, w każdej oponie mam je powbijane no i tyle się nimi nacieszyłem :d co do wyglądu: rant polerowany dość spory, wnętrze szprychowate w kolorze czarny połysk także całkiem przyzwoicie się prezentują :)

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar dorka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,106
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    KATOWICE
    Cześc Adam ;)
    Sąsiedzie tak na marginesie moze uda Ci sie zawitac na jakiegoś spocika jak chłopaki cos zorganizuja ;) zapewniam super ekipa :d
    Nanosekunda: czas jaki upływa między zmianą światła na zielone, a wściekłym zatrąbieniem na ciebie przez kierowcę z tyłu.


  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    9
    BMW
    e38 730d
    Skąd
    Mysłowice - Katowice
    hejjka :)
    chciałem jeszcze dodać: wiem wersja Shadow Line sama w sobie ładna ale mnie jakoś bardziej podoba się w wersji chrom przynajmniej przy czarnym lakierze jak mój tak więc jeśli ktoś byłby chętny na zamianę "pakietami" ja daje shadow - wszystkie czarne listwy, spryski itd. w stanie idealnym, drugi daje mi cały komplet chrom ale musi być tak samo w stanie idealnym :) to dojdziemy do porozumienia :)

    pewnie chętnie jasne, jak tyko będę mógł sezon motocyklowy już się dla mnie kończy także czasu więcej

    Proszę abyś edytował posty!!!!

  4. #14
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    Witam

  5. #15
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice

    Re: Hej, świeżo nabyta 735i :)

    Cytat Zamieszczone przez s4adam
    ... rozmiar: 275/40/19 i moje pytanie jaką najlepiej dać gume by nie mieć problemu.. 1. 275/35/19. 2. 255/40/19. 3. 255/35/19.
    Z góry dzięki za zainteresowanie.
    Witeczka
    Jeżeli chodzi o oponki to tak: te, które masz czyli
    275/40/19 mają o +14,2mm więcej w średnicy koła od ori czyli w prędkości to ok. + 2.02 % - (przy słabych amorkach i sprężynach może lekko przycierać czasem jak u ciebie choć mieści się w dopuszczalnej tolerancji +-2 %)...
    dlatego z twoich propozycji najodpowiedniejsze na chwilę obecną będzie 255/40/19 co ma -1.8 mm na średnicy i -0.26 % w prędkości - czyli praktycznie jak ori...

    Ja osobiście latam na tylnej osi mając 275/35/20 i felunku z e65 i nic nie przyciera, a autko jest jeszcze lekko obniżone.
    Poczytaj bo jest tu sporo informacji - czasem trzeba niestety głęboko pogrzebać i wpadaj na jakieś spoty czy zloty to również daje możliwość podpatrzenia i wymiany doświadczeń.

    Powodzenia i miłego użytkowania ;)

    Pablo
    Dreams from Dreams - 7er...

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,806
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Skoczów
    Powitać :)

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    176
    BMW
    e38 730d
    Skąd
    Warszawa Dawidy
    Witam :)
    TALAR

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    174
    BMW
    E65 750i Shadow Line, ACC, 4 x Komfort Sitz, L7
    Skąd
    Śląsk
    witam i czekam na fotki :D

  9. #19
    Vip Vip Awatar dealer25
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,610
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Wałcz
    witam :)

  10. #20
    Vip Vip Awatar quick silver
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    225
    BMW
    obecnie: e38 740i,sl300 było: e38 735i e38 728i sport
    Skąd
    PL , UK
    witam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •