Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: [E34] Witam

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Gaz za 6tyś założysz spokojnie. Szukaj w D, broń Boże u nas z gazem :D

  2. #12
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Kolego instalkę założysz dużo taniej, wystarczy że jak już będziesz tak daleko popytasz na forum (mnie kosztowała 6000 i śmiga pięknie) poza tym jest tu już sporo na ten temat napisane więc polecam lekturę.
    Co do papierków niemieckich to tam w urzędzie załatwisz to za 1 godzinkę u nas niestety trochę więcej chodzenia...
    Dreams from Dreams - 7er...

  3. #13
    7ka
    Gość
    witam ;)

    wiedze ze plany zacne ;) cieszy mnie to ze wlasciciele innych takze uroczych BMW decyduja sie na jakze znakomita serie 7er..

    u mnie w Bremie sie tak ogolnie przyjelo ,ze mase turkow jezdzi 3er,mercedesami E,S... ruscy upodobali sobie 5er e39 ...ale najbardziej sie przyjelo ze wlasnie model E38 to typowo polski samochod.. czasami widze tutaj tych "krazownikow" niestety nie zawsze mam okazje porozmawiac..

    czy to znaczy ze Polacy kochaja serie ;)

  4. #14
    Przeglądnąłem sobie na prędkości mobile.de i nic. Ani pół auta które by mi pasowało. Oj potrwa to troche zanim znajdę odpowiednie... :/

  5. #15
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    No cóż, to co sobie wymarzyłeś to może być wręcz niemożliwe... dlatego my kupujemy i modernizujemy... ;) z używką nie jest jak z salonem idziesz i układasz listę zachcianek...
    "Indywiduale" to my sobie sami robimy, a co niektórzy już powoli je przerastają i to jest piękne w tych autkach i w pasjonowaniu się nimi...
    Ważna jest baza zakupu (czyli silnik, układ jezdny karoseria) tu trzeba dobrze szukać, a resztę ograniczy jedynie twoja fantazja i zasób portfela :D
    Dreams from Dreams - 7er...

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Zdecydowanie polecam szukanie w Niemczech. Nie chce mi się pisać dlaczego, bo niedawno był o tym wątek -> poszukaj przedzakupowych rozważań kolegi tristeza.

    Formalnościami się nie przejmuj, naprawdę nie jest to "rocket science"... :) Są też zaufani ludzie którzy za pewną opłatą mogą Cię przeprowadzić od A do Z. Też nie chce mi się pisać więcej bo było niedawno -> poszukaj wątku kolegi RockR.

    W budżecie którym dysponujesz powinieneś bez bólu znaleźć naprawdę ładne 740i. Ja dysponowałem sporo mniejszym.

    PS. jesteś pewien że przy Twoim użytkowaniu ten gaz Ci się kalkuluje?? Ja na przykład sobie policzyłem że nie za bardzo - i nie zakładam.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  7. #17
    Przeliczałem sobie to na takim kalkulatorze w sieci (gdzieś na forum był link) i mi wyszło, że przy instalacji za 7 tys zł koszta powinny się zwrócić po ok 2 latach (przy rocznym przebiegu 12 tys km.) A auto chce kupic zdecydowanie na dłużej niz na 2 lata. Odliczając koszta corocznego przeglądu gazu powinno mi wychodzic ok 3 tys. zł taniej rocznie niż na Pb 95. Więc chyba jednak sie opłaca. A wy co o tym myslicie?
    Poza tym dla mnie liczą się, nazwijmy to, koszta bieżące. Czyli że np za na wypad do Zakopanego musze wydać dajmy na to 80zł za lpg, a za benzynę 150zł.

  8. #18
    A tak poza tym to zapoznałem sie dzisiaj bliżej z 740D z 2000r. Czarny lakier i skóra, pełna opcja włącznie z 2 telefonem i elektryczną tylna kanapą, no po prostu full. No i generalnie to zakochałem sie jeszcze bardziej :D I ten silnik nie powiem, śliczne brzmienie. Ale ja jednak chcę benzynę V8 :)

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Chromik1
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    170
    BMW
    750 il 2001 318 i 1992
    Skąd
    Libiąż-Małopolska
    Witaj Jey.
    Witam się z tobą oficjalnie na forum bo w rzeczywistości miałem okazje Cię poznać na spocie.
    [fajnie że byłeś nawet jagiem i widać że tęsknisz za śmigłem]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •