Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Navi do wersji bez

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lionix
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    618
    BMW
    728 E38
    Skąd
    Łdz

    Navi do wersji bez

    Siema

    W mojej e38 nie mam nawigacji, więc chciałem kupić ten zestawik:

    http://allegro.pl/bmw-e38-nawigacja-...247760504.html

    W ogóle jakimś dziwnym trafem nie mam nawet zmieniarki :razz: więc i tak muszę wybulić

    Moje pytanie brzmi, czy wszystkie wiązki kabli, wtyczki itp. tam już są czy trzeba robić patenty?
    pozdro

  2. #2
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Tradycyjnie zestaw z Anglika jak ci to nie przeszkadza - co do kabli to ktoś pewnie powie jak sprawa wygląda - ja nie pomogę.
    Dreams from Dreams - 7er...

  3. #3
    Wiązka napewno się trochę różni ale czy masz swiadomość że monitor to anglik?? ;)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lionix
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    618
    BMW
    728 E38
    Skąd
    Łdz
    Anglik OK :P
    Chyba nie ma żadnej różnicy oprócz położenia monitora?
    I tak nie kupuję tego konkretnego ale coś w tym stylu

    Mam jeszcze 1 pytanko co do nawigacji, to działa na jakimś systemie? Mapy się instaluje przez CD, teoretycznie można to zrobić samemu? :) Jak ze spolszczeniem systemu?

  5. #5
    płyty z mapami są na cd,a spolszczenia są juz dostepne od MK1 do MK4, jeśli chodzi o napisy na kompie,natomiast aby mieć polskiego lektora to tylko mowa od Mk3 i Mk4

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lionix
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    618
    BMW
    728 E38
    Skąd
    Łdz
    OK dzięki, pozostaje kwestia kabli

    :) I będziem rzeźbić

  7. #7
    Działaj, myślę że warto :D

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar 1endzi
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    116
    BMW
    e34 524td i 535i, obecnie e38 730i
    Skąd
    Warszawa
    Witam, kiedyś też zastanawiałem się nad doposażeniem swojej e38 w taki zestaw, ale sobie darowałem. Nawet już rzekomo paczka wyszła do mnie, ale nigdy nie doszła :).
    Jak teraz na to patrze to dobrze że mi tego nie wysłał wogóle, jak się później okazało.
    Podstawowa sprawa czy aby napewno wszystko jest od sprzedawcy, druga sprawa gdzie się z tym wszystkim podpiąć, jak pamiętam trzeba też chyba przeprogramować kompa żeby widział nowe doposażenie, kolejna sprawa rozbieranie tapicerki i upychanie kabli od nowa, mnie to wszystko zniechęciło do tego pomysłu i dziś dziękuje że sobie tą zabawę darowałem.

    Najlepsze rozwiązanie wedłóg mnie - w miejsce oryginalnego kaseciaka, radio z wysuwanym monitorem 7 calowym (też już chyba mają navi)

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lionix
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    618
    BMW
    728 E38
    Skąd
    Łdz
    Mają, ale jakoś mnie to nie podchodzi i się kojarzy z PAJONIER na tylnej szybie w golfie :/ Poza tym chcę zostać przy oryginale bo się rozwalam na fotelu, wszystko chodzi z kierownicy :zzz: i sobie jadę :oops:

    A monitor nie robi aby tylko jako nawigacja i TV? Pokazuje jakieś dane samochodu, spalanie itp? Bo jak tak to na pewno trzeba się bawić kompem...
    Monitor robił by bardziej jako rzadko używany bajer, navi mam w telefonie i podejrzewam że 100x lepszą niż ta oryginalna BMW, nie robię tras nie wiadomo jakich (głównie miasto), ale im więcej bajerów tym lepiej ;)

    W tym roku na pewno się za to nie zabiore, a co bedzie potem to nie wiem

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    24
    BMW
    740iAL
    Skąd
    Kętrzyn
    Jeżeli chodzi o anglika to jakie są różnice.
    Czy chodzi o wygląd że gałka jest z innej strony,czy wiązka jest inna?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •