Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Żarówki/tarcze plus klocki

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    162
    BMW
    E-38, 728
    Skąd
    Oświęcim

    Żarówki/tarcze plus klocki

    Witam wsyztskich.

    Z racji tego, że dużo jeżdżę autkiem , zbliża się nienajlepsza pora roku chce zmienić żarówki w moim autku . Mam zwykłe żarówki, myślałem o założeniu „Xenonów” ale jakoś Osobiście mi się za bardzo nie podobają te „dorabiane”. Chcę kupić Philipsa BlueVision Xenon Effect .
    Wczoraj widziałem BMW e39 model przed faceliftingiem na stacji. Miał dosłownie niebieskie światła, podszedłem do właściciela i zapytałem, jaki to ma „model” żarówek – on na to że jakieś Philipsy … Może ktoś z forum wie jaki to rodzaj. Bardzo dużo e39 ma te żarówki, ale nie są to na pewno Xenony. Swiecą dosłownie na niebiesko jak się patrzy z bliska a drogę oświetlają rewelacyjnie, bo wczoraj siadłem za kółkiem i patrzyłem na drogę z tej 5tki. Teraz mam taką prackę, że robię ok. 4 tyś km na miesiąc i zależy mi żeby oświetlenie drogi było dobre , a tak jak mówię nie chcę „dorabianych „ xenonów , osobiście mi się nie podobają . Może ktoś pomoże albo poradzi jakie najlepiej żarówki dobrać??
    A dodam tylko , że nie interesują mnie te "tuningówki" co świecą bardziej na niebiesko niż koguty na dachu w wiadomych mało lubianych "pojazdach" :)

    Jeszcze podepne do tematu ---jakie poleciacie tarcze hamulcowe , przód plus tył i klocki przód plus tyl bo tak do 2 mc czasu planuje zmienić a wolał bym mieć rozeznanie .

    Dziękuję za pomoc – pozdrawiam

  2. #2
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Hej
    Miałem w E32 blue vision i powiem że rewelacji nie ma.Teraz mam xenon "made by china" z allegro 6000k i świecą dużo lepiej niż philips-y

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    162
    BMW
    E-38, 728
    Skąd
    Oświęcim
    Tak jak napisałem , nie skreślam tych "dorabianych " xenonów , ale jakoś nie mogę się przekonanć do nich.. czesto robię trasy PL -Dortmund i wiem , że ten typ świateł może nagle bez przyczyny zgasnąć , lub mrugać .... znajomi mają w soich BMW i zdania są podzielone , jedni mają problemy inni nie . Mi osobiście jakoś jeszcze nie przypadły do gustu , dlatego szukam jakiś dobrych żarówek .

  4. #4
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    No rozumiem,ja powiem tyle że mam już swoje 3lata i świeca bardzo dobrze.Nie mrygają,nie gasną.

    I tak jak wspomniałem blue vision nie polecam

  5. #5
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Te niebieskawe poswiaty w deszczu po zmroku dramatycznie oswietlaja..juz lepiej je wylaczyc i na halogenach jechac :D .
    Jak dla mnie to je wlasnie dyskfalifikuje.
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  6. #6
    Leszek VIP Vip Awatar siudema
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1,833
    BMW
    było e32 m30b35 II89r będzie ...?
    Skąd
    Trzebnica -DeTRoit
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    Hej
    Miałem w E32 blue vision i powiem że rewelacji nie ma.Teraz mam xenon "made by china" z allegro 6000k i świecą dużo lepiej niż philips-y
    Nic tylko potwierdzić ,też na tym śmigam i nie narzekam,a nawet jest lepiej :)
    Lepiej stracić sekundę w życiu , jak życie w ciągu sekundy






    http://dachy-trzcinowe.pl/

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    162
    BMW
    E-38, 728
    Skąd
    Oświęcim
    A ktoś może widział i wie jakie to żarówki te co w e39 są :) albo jakie polecacie ??:)

    pozdr

  8. #8
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    W e36 mam żarówki Osram Cool Blue - światło nie jest niebieskie lecz po prostu białe ( w nocy czy w deszczu widoczność ok, żona się nim porusza i nie narzeka ) co do xenonów made in china to fakt jak źle trafisz to może być różnie. w schowku mam zapasową żarówkę i przetworke więc jak by co to minutka roboty i po sprawie!!! a widoczność ok 8000k.pzdr.

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  9. #9
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez Jakub
    a widoczność ok 8000k.pzdr.
    Miałem 8000 a zmieniłem na 6000k jako że miałem oba to polecam jak coś 6000k

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar DoDominik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    503
    BMW
    e32 m30b30 88'
    Skąd
    Kluczbork
    Blog
    9
    Cytat Zamieszczone przez Cyga
    czesto robię trasy PL -Dortmund .
    coś mi się kiedyś obiło o uszy że w niemcowni są poważne kary za dokładany xenon

    ________________________________________

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •