Witam wsyztskich.

Z racji tego, że dużo jeżdżę autkiem , zbliża się nienajlepsza pora roku chce zmienić żarówki w moim autku . Mam zwykłe żarówki, myślałem o założeniu „Xenonów” ale jakoś Osobiście mi się za bardzo nie podobają te „dorabiane”. Chcę kupić Philipsa BlueVision Xenon Effect .
Wczoraj widziałem BMW e39 model przed faceliftingiem na stacji. Miał dosłownie niebieskie światła, podszedłem do właściciela i zapytałem, jaki to ma „model” żarówek – on na to że jakieś Philipsy … Może ktoś z forum wie jaki to rodzaj. Bardzo dużo e39 ma te żarówki, ale nie są to na pewno Xenony. Swiecą dosłownie na niebiesko jak się patrzy z bliska a drogę oświetlają rewelacyjnie, bo wczoraj siadłem za kółkiem i patrzyłem na drogę z tej 5tki. Teraz mam taką prackę, że robię ok. 4 tyś km na miesiąc i zależy mi żeby oświetlenie drogi było dobre , a tak jak mówię nie chcę „dorabianych „ xenonów , osobiście mi się nie podobają . Może ktoś pomoże albo poradzi jakie najlepiej żarówki dobrać??
A dodam tylko , że nie interesują mnie te "tuningówki" co świecą bardziej na niebiesko niż koguty na dachu w wiadomych mało lubianych "pojazdach" :)

Jeszcze podepne do tematu ---jakie poleciacie tarcze hamulcowe , przód plus tył i klocki przód plus tyl bo tak do 2 mc czasu planuje zmienić a wolał bym mieć rozeznanie .

Dziękuję za pomoc – pozdrawiam