Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: Ile może spalić 728 na trasie Wrocław - Wołów

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    610
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    powiem tak z tych 2 wariantow..zastanowilbym sie nad 3.0d i 4.0d.

    5.4 jest mega kozak zajebiste wnetrze ale...spalanie..rozmawialem z posiadaczem 750 e38 powiedzial mi szczerze ze robi bardzo malo km wiec dlatego ma 5.4..spalanie ..mozna zejsc w miescie do 18,ale baaardzo delikatnie z pedalem gazu..generalnie miasto nrmalna jazda to 20l..trasa 13/14..
    pytasz ile v12 spali przy 90km/h..

    nie wiem dokladnie ale powiem ci ile komp pokazal mi przed chwila..5,7..nie zwrocilem uwagi ktory bieg sie wlaczyl ale tak to jest..

    zaleta 3.0d moim zdaniem to silnik(430Nm w wersji 184ps 410Nm),skrzynia,spalanie..czy jest mulowaty..po przejazdzce 4.4 stwierdzilem ze jest..ten sam kolega ktory ma 5.4 przejechal sie 740i i powiedzial to samo o v8..
    zaleta 4.0d sa sa napewno osiagi lepsze od 3.0d..lecz czytalem wiele na temat tego modelu..martwi mnie to ze 5hp30 moze miec problemy wstecznego biegu..to samo co 750..duzo zalezy od poprzedniego wlasciciela..tam masz 2x turbo..wiec jak liczyles wczesniej to wiadomo ze 4.0d jesli podkreslam jesli bedzie jakas awaria..to bedziesz musial wiecej wybulic..
    generalnie ciezki orzech do zgryzienia..wybrac ekonomie,czy osiagi,a mozna i to i to..powiem ci ze ciezkie pytanie co lepsze??

    dam ci inna rade ktora kiedys dostalem od mojego ojca..wybierz ta co lepiej wyglada,co jest lepiej utzrzymane.. ;-)
    dobrze pisze wodki mu!! :mrgreen:

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    17
    BMW
    Bmw E38
    Skąd
    Polska
    Jadąc z Warszawy do Cieszyna (wiadomo postoje) z prędkością 70-90km/h udało się zejśc do 10.7l w mojej 750i, no ale w miescie trzebliczyc powyzej 20l/100km.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •