Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Zatrzaśniete drzwi pomocy !!!

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    154
    BMW
    e38 740
    Skąd
    Lublin

    Zatrzaśniete drzwi pomocy !!!

    Witam dziś na stacji paliw nie mogłem zamknąć drzw więć podciągnołem je do siebie i zamknołem przyciskiem w drzwiach i okazało sie ze teraz nie moge ich otworzyć ani od wewnatrz ani z zewnątrz. Przy pociagnięciu za klamki wszystko wydaje się być ok ale zero reakcji więc jak je otworzyć bo nie mam zielonego pojęcia ? I co mogło się zepsuć ze nie chcą się otworzyć? Proszę o jakieś wskazówki bo chciałbym to jak najszybciej zrobić

  2. #2
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    A klikałeś pilotem zamknij/otwórz? Jeżeli to nie pomogło to tylko awaryjne otwarcie drzwi ale to już musisz poszukać - gdzieś już było...
    Dreams from Dreams - 7er...

  3. #3
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    poszukaj na forum było o tym :)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    154
    BMW
    e38 740
    Skąd
    Lublin
    jeden wątek znalazlem ale tak aby koledze linka spadła a u mnie jest wszystko ok i dlatego nie mam pojęcia czemu nie moge ich otworzyć a pilotem klikałem juz dośc sporo razy i nic

  5. #5
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Obecnie tez mam taki stan ,nic nie pomoże jak tylko przy otwartej szybie napsikac wd 40 ,albo czegos podobnego do wnetrza drzwi.

    To bolaczka e 38 ,zapieka sie taka dzwigienka w zamku i jest problem

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    24
    BMW
    740iAL
    Skąd
    Kętrzyn
    Ja miałem podobnie w E32 i w E38 ale od wewnątrz można było otworzyć.Powodem był pęknięty mechanizm w klamce.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    465
    BMW
    735 M62TUB35
    Skąd
    Zambrów
    Nic tylko zdejmowanie boczka na zamkniętych drzwiach i dobranie sie do zamka.Tylko takie masz wyjście. Boczek siedzi na jednym głównym zatrzasku na środku (pod rączką) oraz kilkunastu zatrzaskach dookoła (krawędzie) Odkręcić terz trzeba oczywiście klamkę opd otwierania. Jak będzie ostrożnie to nic nie pęknie i nie narobisz szkód. Poszukaj było o tym na forum.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •