Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: prosze o porade

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    6

    prosze o porade

    Witam!

    jestem nowy na forum, trafilem tu troche z przypadku ale mysle ze mozecie mi pomoc :)

    wiec chce kupic moje 1 bmw! mam na ten cel jakies 13-14 tys. i w zasadzie podobaja mi sie wszytskie modele:D :D

    zakochalem sie w e32 ale tak naprawde mam dosyc pobierzne inf. na temat tych aut. Jedni mowia ze utrzymanie nie jest bardzo drogie, zadbany model psuje sie jak na wiek przystało ale nie nagminine inni mi odradzaja...

    mysle ze utrzyamnie takiego auta nie ( e32 730-735) jest tak b. drozsze od np. e30 325 czy e34 525-530 bo tylko te modele i te silniki mnie interesuja.

    pozatym troche wyzsze koszty rekompensuje ten styl, dusza i komfort:) aha jeszcze jedno miesiecznie robie jakies max 1200-1300 km wiec malo. Kasy na auto mam ok 700zł miesiecznie.

    wiec co radzicie? szukac, kupowac czy pobawic sie w e30 ktorej koszt sa niby mniejsze....

    dziekie wielkie za odp!! :]

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    witam i pozdrawiam ... tez mam podobna kase na fure a ze mialem strzał z kasy to mi wyszło 728 e38 i powiem ze se radze wiec nie wiem czy warto słuchac ludzi ,którzy o bmw to czytali bo bredzenie o tym ,że cały czas sie psują jest wręcz śmieszne .... ale fakt faktem - nic tego stylu nie wynagrodzi ....

  3. #3
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Wszystko zależy od tego jaką będziesz miał podstawe (w jakiej kondycjii) reszta to juz kosmetyka ... Bo przecież nigdzie nie jest napisane ,że muszisz miesiąc w miesiąc wsadzać 700 pln w auto (nie licze paliwa) ....

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    6
    neuf tez bym chcial e38 ale nie mam strzalu kasy :D a ludzi ktorzy sie nie znaja na bwm nie slucham dlatego pytam u zrodla!

    Anatol wiadomo ze stan auta najwazniejszy i mysle ze za takie pieniadze jakie mam cos dobrego znajde, moze pojade do sasiadow :)

    a kasy oczywiscie ze nie chce pakowac co miesiac 700 stow na paliwo starycz a co miesiac cos odloze!

    aha jeszcze jaki silnik polecacie? 3.0 r6 czy cos z V ? 3.0 lub 3.5?

  5. #5
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Ja bym radził na początek M30 b35 czyli starą poczciwą dużą szóstkę 3,5 (R6) ... Stosunkowo prosty i tani w eksploatacji (alledrogo.pl )do mocy uzyskanej .Szukaj zdrowego egzemplaża ...Po krutce wrzucaj tu linki ,to chłopaki ocenią ..
    Pozdrawiam Anatol

  6. #6

  7. #7
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Znowu zaczne od tego ze nie analizuje ;) jask bedziesz chciał to poanalizujemy ;)

    po pierwsze 8tys za v8 8/ co to ma byc?! cena atrakcyjna! ale jak juz v8 to 4l bo bedziesz sobie pluł w brode! :D EDIT: doczytałem jednak trzeba czytac kolego nie tylko ogladac tumasz powód ceny
    Pęknięty blok silnika. Auto wymaga naprawy.
    Ta ostatnia nie za taka kase! kogo obchodzi ze koles dał 4tys na rzekomy remont! zdecydował sie inwestowac musi stracic.. bez gazu (sekwencji za ta kase) zdjecia max słabe ale nie ukryły krzywej maski ;)

    Cytat Zamieszczone przez Anatol
    i tani w eksploatacji
    Osobiscie uwazam ze M60 jest tanszy w eksploatacji wzgledem mocy uzyskanej ;) mam poryte :D
    M30 nie jest ultra tani .. niestety.. mam na mysli eksploatacje dorazna czyt. tanklowanie ;)

    pzdr[/quote]

  8. #8
    Początkujący Użytkownik Awatar korni8808
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    91
    BMW
    E32 740i
    Skąd
    Jawor
    http://www.motoallegro.pl/item298772..._v8_286km.html

    cena z 18tys już na 14 spadła;
    wydaje mi się że warto!! :]

  9. #9
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Cytat Zamieszczone przez korni8808
    http://www.motoallegro.pl/item298772378_bmw_e32_740_il_long_lang_v8_286km.ht ml

    cena z 18tys już na 14 spadła;
    wydaje mi się że warto!! :]
    Piękna sztuka.

  10. #10
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Trzeba podjechać i oglądać tak po zdjęciach to za wiele nie powiem. Ładnie wyprane i odrestaurowane wnętrze i tyle...
    Dreams from Dreams - 7er...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •