Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Spot sponta Gdynia Skwerek 19.09.2010

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar max
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    666
    BMW
    E38 730D
    Skąd
    pomorze

    Spot sponta Gdynia Skwerek 19.09.2010

    Witam.
    Jak w temacie ... po kilku podejściach w końcu udało się spontanicznie spocić ;)
    Nawet w większym gronie niż do tej pory :)
    Tak więc dzięki tym co byli z szybką reakcje , bo hasło dałem ok 14-tej a spot był ok 17 tej :)
    W sumie to ja miałem najdalej ale dzięki Kristo że też pokonałeś kawał drogi przybywając wraz z Arlą aż z Elbląga ! :)

    Casi jak zawsze nie trzeba było dwa razy mówić , nigdy nie zawiodła :)

    Wisior, który w pierwszej chwili odpisał, że nie tym razem..., po moim tel już nie stawiał oporów bo weidział że liczę na jego obecność :) Przybył wraz z małżonką :)

    Artur również był na tak i stawił sie znowu na tych ładnych 20-kach bbs-ach i raził na po oczach :)

    Ącki mimo iż jego auto chwilowo ma awarie dojechał do nas z kolegą , był to jego pierwsze spotkanie z nami wiec tym bardziej cieszę sie że w końcu i że nasze grono się powiększa :) Acki jest również dyrektorem-naczelnikiem klubu że bym nie skłamał www.bmwdrivers.pl sory jak coś sknociłem bo piszę z głowy nie mając wizytówki przed sobą :) Mieliśmy jeszcze jechać gościnnie na spota ich klubu ale kobietkom już było zimno i późno więc nastepnym razem ;) Tak czy siak miło było poznać i oby częściej było można sie spotykać w większym gronie .

    Fury zaparkowaliśmy na parkingu za centrum Gemini bo skwerek był zamknięty z uwagi na koncert na którym zresztą na koniec poszliśmy zobaczyć . Polskie reggae :) Na dodatek trafiłem na mój ulubiony kawałek reggae radio :) Tym bardziej było miło .
    Wcześniej ww centrum poszliśmy na susi :) byłem głodny i bardzo lubię :)
    Tam byliśmy z Arturem i Wisiorem plus ww osoby towarzyszące :)
    Tam też dobijali do Nas pozostali .
    Na susi dał sie skusić Kristo z Arlą , był to ich debiut :) Mówili że ok :)
    Skosztował również Wisior i jemu smakowało na 100% miał reakcje podobną do mojej jak jadłem pierwszy raz :)

    Kristo ma foto relacje to mam nadzieje że wklei :)

    Nie dotarł do nas Supermen :( mimo że prosił że bym pozdrowił Wszystkich myśle że dał D...Y bo tak rzadko się widujemy że mógł przy niedzieli ruszyć swoją szanowną i dojechać , my też mieliśmy daleko !!!

    Sumując dzięki Wam za spotkanie i do następnego miłego :)

    Proszę fotografów o fotorelacje ! ;)

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    212
    BMW
    ...
    Skąd
    ...
    Cytat Zamieszczone przez max
    mógł przy niedzieli ruszyć swoją szanowną i dojechać , my też mieliśmy daleko !!!
    Tu wcale nie chodzi o odległość... Jak dla mnie to spot mógłby być nawet w Berlinie z wami zawsze chętnie się spotkamy ;) Na ten czas niestety życie osobiste i pewne kwestie z nim związane nie pozwalają nam w ułamkach sekund rzucać wszystkiego i ruszać przed siebie. Na spoty zawsze jesteśmy chętni, jeżeli wiadomo o nich chociażby dzień wcześniej.

    A teraz trochę niemiłych słów :(
    Szkoda, że jak już jest jakiś spot to w środku tygodnia jak większość pracuje do 17-18, bądź teraz jak już masz wolne weekendy i nagle znajdujesz czas na spotkania i organizowanie spotów. Jak już pisałam wyżej niektórzy niestety nie mogą nagle wszystkiego rzucić i jechać na łeb na szyję bo komuś się nagle o czymś przypomniało. Dopóki nie zapanuje ład to przypuszczam, że wszystkie spoty będą właśnie tak wyglądać. Czyli "spontanicznie".


    Na koniec gorące pozdrowienia dla wszystkich uczestników, którzy na pewno się świetnie bawili ;) co zapewne udokumentują fotki Kristo :D

  3. #3
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    myśle że właśnie taka jest idea " spontan spotów " , czyli tu teraz zaraz , następny spot postaramy sie zorganizować z 2 tygodniowym wyprzedzeniem specjalnie dla koleżanki Lilka :D , co do samego spotu jak zwykle było świetnie , Max dobrze wiesz że Tobie się nie odmawia , następnym razem poprawie się i wedle zasady muwisz i masz , Arla czekamy na fotki ...............

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar max
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    666
    BMW
    E38 730D
    Skąd
    pomorze
    Lilka w rozmowie z Supermenem nie było nic że macie coś do roboty i że nie możecie bo to bym zrozumiał . Z uwagi na to że jesteśmy dorośli i każdy ma jakieś zajęcia nawet w weekendy i nie potrafię się na sztywno umówić dla tego są spontany :) Lepiej tak niż wcale . Może następnym razem uda się Wam dojechać . Uprzedzam, że raczej będzie to niedzielny spontan :) :P

    Wisior dobrze mówisz :) Arla czekamy na fotorelacje :)

  5. #5
    Witam,witam...No to trochę poczekacie na fotki od Kristo :shock:

    Cytat Zamieszczone przez max
    Kristo ma foto relacje to mam nadzieje że wklei :)
    Cytat Zamieszczone przez Lilka
    Na koniec gorące pozdrowienia dla wszystkich uczestników, którzy na pewno się świetnie bawili ;) co zapewne udokumentują fotki Kristo :D
    Cytat Zamieszczone przez wisior
    .... Arla czekamy na fotki ...............
    Noo ,już lepiej ;D .Fotki postaram sie wstawić jutro.Niestety mało ich robilismy w lokalu a na zewnątrz jakieś takie rozmydlone wyszły.Cierpliwości.Jutro wracam ze szkolenia i biorę się za wrzucanie fotek-spotek
    Acha ,pomęczcie Casi o fotki.Też przecież robiła ;)

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    62
    BMW
    e32 750i e30 324td
    Skąd
    Gdańsk
    Dzieki za mile spotkanie i do następnego.


    Cytat Zamieszczone przez max
    Acki jest również dyrektorem-naczelnikiem klubu

    raczej zwyklym klubowiczem :) ale spoko :P
    Ekipa BMW DRIVERS POMORZE
    Aktualnie : 750 e32 89' m70b50
    Bylo: 316 e36 95' m43b16
    e32 750
    TANIE NOCLEGI W GDAŃSKU

  7. #7
    No to fotki ze spontanu-spotu są. Marnie wyszły robione w porcie.Coś tam jednak wstawię dla upamiętnienia chwili.








  8. #8
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Super :)
    Gra muzyka

  9. #9
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Gratuluje spotkania w milym towarzystwie.

    Cale lato wybieralem sie na wybrzeze, niestety nic z tego nie wyszlo.

    Ale jeszcze nic straconego .... ;)

    Pozdrawiam

    Sebek

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar dorka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,106
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    KATOWICE
    arla ,super spocik widze a zdjęcia są dobre nie narzekaj :d
    Nanosekunda: czas jaki upływa między zmianą światła na zielone, a wściekłym zatrąbieniem na ciebie przez kierowcę z tyłu.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •