Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: TELEFON PROBLEM Z TELEFONEM

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar artur240786
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    257
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Bieruń

    TELEFON PROBLEM Z TELEFONEM

    WITAM ZAKUPUJAC SWOJE BMW E38 SWIECIL PRZYCISK OD TELEFONU NA DESCE czerwono lub zielono I NA KOMPUTERZE MIALEM OPCJE TELEFONU PO PEWNYM CZASIE PRZYCISK PRZESTAL SWIECIC (NIEMOGE TAM ODEBRAC TELEFONU TYLKO NA SLUCHAWCE) I NIEMOGE WEJSC DO OPCJI TELEFONU NA KOMPIE BARDZO PROSZE O POMOC
    moje bmw e38

  2. #2
    Kolego nie piszemy duzymi literami!!!! a jak waznośc karty którą włozyłes do czytnika??

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar artur240786
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    257
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Bieruń
    telefon dziala normalnie karta ok ale nie pali mi sie lampka na desce (nic ani na czerwono ani na zielono) i w menu niema opcji telefon tylko sluchawka dziala
    moje bmw e38

  4. #4
    Sprawdz połączenia w bagażniku centralki tel.z instalką od navi skoro nie masz tel.na wyswietlaczu monitora ;)

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar artur240786
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    257
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Bieruń
    dzieki wielkie jutro sprawdze. a moze byc bo kiedys mi sie zaciela plyta w zmieniarce i mialem lekkie problemy :D z wlozeniem jej spowrotem i troszeczke poszarpalem tam tym wszystkim :D jutro dam odp. czy dziala


    ---------------------------------------------------------------------------

    kurde no posprawdzalem wszystko z tylu i nic dalej niemam opcji telefon na ekranie ani nie swieca te diody na desce ale dziwne bo przy przekrecaniu staacyjki jest w glosnikach pipniecie od telefonu pomocy :(


    MOD: Edytuj posty.
    moje bmw e38

  6. #6
    Vip Vip Awatar ArekLand
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    747
    BMW
    E38 2.8i "Zender"
    Skąd
    Leszno
    Ja obstawiałbym na awarie w przesuwanym podłokietniku :!!: - tam miałem złamane kabelki i taka choinka mi się robiła, :diabel: że nawet "ginęły" mi kierunkowskazy.
    Długo nie mogłem znaleźć przyczyny, aż tu zginęło mi podświetlenie słuchawki i jak to "ustrojstwo" rozkręciłem i naprawiłem urwane i pozwierane kabelki to kłopot znikł a męczyłem się z tym jakieś 3 miechy. Jazda bez kierunkowskazów nie należała do przyjemnych - ciągły Stres. :diabel2:

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar artur240786
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    257
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Bieruń
    tak tylko ze mi wszystko normalnie dziala telefon tez tylko ze znikla mi ta cholerna opcja telefon na ekranie i te diody nie migaja

    moze komp zalapal jakis blad???
    moje bmw e38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •