Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Przeróbka auta

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar KAMELEONV
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    251
    BMW
    F01 730d Mpakiet
    Skąd
    Nakło n/n , Irlandia

    Przeróbka auta

    Witam,czy ktoś przerabiał temat przekładki kiery z prawej na lewa stronę, czy gra jest warta świeczki i jak z zarejestrowaniem tego auta?

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Ventola
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    403
    BMW
    e38 740iA (m62b44)
    Skąd
    W-wa
    Jest to zależne od konkretnego modelu, np. gdy samochód jest cennym zabytkiem, a nie ma go w wersji EU. W zwykłych przypadkach gra nie warta świeczki. Lepiej zrobić porządny swap lub taki o to tani, szybki sposób na przeróbkę klik
    Prowadzę swoje życie, a nie BMW ...

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar KAMELEONV
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    251
    BMW
    F01 730d Mpakiet
    Skąd
    Nakło n/n , Irlandia
    Chodzi o e38

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Przemik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    250
    BMW
    e32 730i m30b30
    Skąd
    Skierniewice
    Absolutnie gra nie warta świeczki, na przekładkę składa się wiele elementów. Narobisz tylko wiele dziur w aucie, a nikt ci tak jak fabryka tego nie złoży więc pewnie coś będzie skrzypiało, terkotało, itp... Przekładki to polecam robić w autach typu Ford Mondeo, a 7er oszczędzić tych "przyjemności" :P

  5. #5
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Są jakieś podobno warsztaty, które się w tym specjalizują pytaj raczej tam oni ci wyliczą koszty i to ci odpowie na pytanie czy warto. ;)
    Dreams from Dreams - 7er...

  6. #6
    Vip Vip Awatar artas270
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    332
    BMW
    Bmw 740i 4.4l
    Skąd
    Gdańsk
    Przy cenach jakie chodzą na rynku e38 , ja bym się nie szarpał z przekładkami.Jest to po prostu nieopłacalne.

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Ten wątek powinien się nazywać PRZEKŁADKA a nie przeróbka!

    Przekładanie e38 faktycznie wymagałoby w tym momencie dość dużej determinacji.

    Czy się to komuś podoba czy nie - JEŻDŻĄCE e38 zarejestrowane w PL można już kupić z ogłoszeń bez żadnego wysiłku w kwocie ok. 6.000 zł

    Przykład: http://otomoto.pl/bmw-730-C15057113.html

    I to wcale nie golas - V8 + LPG sekw a nawet navi + TV. Takie są obecnie realia.

    Cena za auta kupowane okazyjnie po znajomości jest już nawet niższa.

    Kilka lat wstecz niewiele mniej płacili niektórzy za przekładke z kompletnym zestawem LHD.
    Czarne e32 w benzynie!


  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar KAMELEONV
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    251
    BMW
    F01 730d Mpakiet
    Skąd
    Nakło n/n , Irlandia
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny
    Ten wątek powinien się nazywać PRZEKŁADKA a nie przeróbka!

    Przekładanie e38 faktycznie wymagałoby w tym momencie dość dużej determinacji.

    Czy się to komuś podoba czy nie - JEŻDŻĄCE e38 zarejestrowane w PL można już kupić z ogłoszeń bez żadnego wysiłku w kwocie ok. 6.000 zł

    Przykład: http://otomoto.pl/bmw-730-C15057113.html

    I to wcale nie golas - V8 + LPG sekw a nawet navi + TV. Takie są obecnie realia.

    Cena za auta kupowane okazyjnie po znajomości jest już nawet niższa.

    Kilka lat wstecz niewiele mniej płacili niektórzy za przekładke z kompletnym zestawem LHD.
    Dałeś tutaj przykład jakiegos trupa z gazem!!
    Sory ale jak kupowałem swoja 7 ogladałem nie które te rodzynki,a kwota 6 tys za 7er juz raczej sama mówi za siebie.

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    W przypadku E38 nie jest tak łatwo. Wprawdzie miejsce na otwór na wałek kierowniczy jest, ale z resztą jest większy problem. Z E39 na pewno jest łatwiej(taką przekładkę robiłem i wszystko śmiga jak należy). W E39 gródź jest identyczna w obu wersjach. Wycinasz mocowanie kolumny kierowniczej z europy i pasuje ono na przetłoczenia w angliku.

    W e39 były przygotowane miejsca na wszystko, włącznie z miejscem mocowania serwa hamulcowego.
    W przypadku e38 nie widziałem po prawej stronie miejsca na to przeznaczonego. W przypadku anglika, może być taka sytuacja po lewej stronie.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar KAMELEONV
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    251
    BMW
    F01 730d Mpakiet
    Skąd
    Nakło n/n , Irlandia
    Cytat Zamieszczone przez cursor
    W przypadku E38 nie jest tak łatwo. Wprawdzie miejsce na otwór na wałek kierowniczy jest, ale z resztą jest większy problem. Z E39 na pewno jest łatwiej(taką przekładkę robiłem i wszystko śmiga jak należy). W E39 gródź jest identyczna w obu wersjach. Wycinasz mocowanie kolumny kierowniczej z europy i pasuje ono na przetłoczenia w angliku.

    W e39 były przygotowane miejsca na wszystko, włącznie z miejscem mocowania serwa hamulcowego.
    W przypadku e38 nie widziałem po prawej stronie miejsca na to przeznaczonego. W przypadku anglika, może być taka sytuacja po lewej stronie.
    Dzieki bardzo o taką odpowiedz mi chodziło,powiedz mi tylko jezeli chodzi o e39 to jest jakas różnica przed i po lifcie?czy jest wszystko to samo?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •