Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: kostek witam wszystkich

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Witam, coraz więcej ludzi z Syndykatu do nas zaglada!

    Owocnych poszukiwań życze. Przyda się sporo cierpliwości i szczęcia w szukaniu takiej 728.

    Do zobaczenia na zlotach! :706:
    Czarne e32 w benzynie!


  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    30
    BMW
    728i
    Skąd
    Sulechów
    witam. Mialem szczescie byc szczesliwym posiadaczem dwoch e39 z silnikiem 2.8 powiem. Rewelacja. Jedno z 98r pojedynczy vanos w manualu i 00r na podwojnym vanosie automat. Róznica polegajaca na odczuciach moich to zmiana brzmienia auta spowodowana przez inna zmiane faz rozrzadu(vanos) i komfortu spowodowanego przez automat. Teraz jestem posiadaczem e38 z 96r w silniku2.8 na pojedynczym vanosie i jest jeszcze lepiej. Komforcik uuuuu a co do silnika nie chce innego. Na trasie Hamburg-Zielona Góra przy predkosciach 140-170km\h 8,9litra i w miescie do 13 litrow mysle ze pozytywnie. A przy lekko sportowej jezdzie i tak malo jest aut ktore moglo by dotrzymac tempa. Choć na pewno nie jest to 740i.

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez jakuzipat
    2.8 a co do silnika nie chce innego. Na trasie Hamburg-Zielona Góra przy predkosciach 140-170km\h 8,9litra i w miescie do 13 litrow mysle ze pozytywnie. A przy lekko sportowej jezdzie i tak malo jest aut ktore moglo by dotrzymac tempa. Choć na pewno nie jest to 740i.
    :706:

    Dyskredytowanie 2.8 w e38 to głównie pusta gadka zaślepionych własnymi wizjami wyznawców kultu mocy.
    Cała rzesza użytkowników 728 nie ma pod tym wzgledem nic do zarzucenia tej jednostce, jednak najbardziej brakuje mocy tym którzy tym wcale nie jeżdżą...

    M52 2.8 to bardzo porządna jednostka do tego auta. Niezawodność R6 pozostawia pod tym wzgledzie w tyle M60/M62, gęsto sypią się na to dowody na forum i to dość regularnie.
    Czarne e32 w benzynie!


  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik Awatar bmw7
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    479
    BMW
    E38 725 tds
    Skąd
    Wejherowo
    Witam.

  5. #25
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    20
    witam, ja od paru miesiecy jezdze 728i, ogolne wrazenia bardzo mile. Ze startu predkosc nie powala lecz jak jej cisniesz od poczatku zeby trzymala wysokie obroty to mozna powiedziec ze idzzie.. ale tez wtedy potrafi spalic i mowie tu o grubo wiecej niz 15litrow.. najlepsze wrazenia na trasie kiedy juz masz jakos predkosc, powiedzmy 80 km i jej depniesz to potrafi zadziwic.. spalanie tez tutaj chcialem sie dowiedziec od innych uczestnikow forum i okazuje ze pali im malo, ja osobiscie takiego wyniku nie osiagnalem.. srednio po miescie (Londyn, krotkie odcinki po 5 mil srednio) normalna jazda bez szalenstw bierze 16 litrow, zaznaczam ze jeszcze testuje i licze ze bedzie mniej.. trasa ok 10-11 litrow
    8/
    e38 728i
    BTB Bamboleo

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar MCGUMA
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    616
    BMW
    e32 735i, e46 318, ex(e30 325i touring, e30 325i coupe, e30 318 sedan, )
    Skąd
    Mielno/Koszalin
    witka

    m52b28 to ekonomiczny i niezawodny wybór ;)
    Jest e32 7xx,E30 325i 24v swap na e30 335i :) i sprzedane :(

  7. #27
    Vip Vip Awatar quick silver
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    225
    BMW
    obecnie: e38 740i,sl300 było: e38 735i e38 728i sport
    Skąd
    PL , UK
    Witam

  8. #28
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    48
    BMW
    E38 750i
    Skąd
    Brzesko
    Dzieki za popowiedzi ,
    Z silnikiem jest u mnie sprawa otwarta wiec nie dyskredytuje żadnej jednostki niemniej jednak wiem jak sie jeździ 728 i mi to w zupełności wystarczy ,ale wiem tez jak pracuje i jak przyspiesza 740 i tu bez dwóch zdań doznań jest zdecydowanie wiecej.

    Teraz takie pytanie jak odnosicie sie do anglików po przeróbce?
    Tu akurat nie chodzi mi o kupienie jak najtańszym kosztem ale musicie przyznać że na wsypach te samochódy raz są lepiej wyposażone ,dwa w lepszym stanie, no i trzy troche cenowo lepiej wychodzą.
    Mam osobe która dokona przeróbki w taki sposób że niebedę posiadał jakichkolwiek zastrzeżeń ponadto robi to na codzień wieć jesgo wiedza jest ogromna a co za tym idzie jakość również jest wysoka.Gwarancji na elektrykę udziela mi dożywonio.
    Ponadto widziałem kilka samochodów które przerobił i smiało moge powiedzieć że ciężko sie doszukać w całej przebudowie iż samochód został przerobiony.

  9. #29
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    Witam




    Cytat Zamieszczone przez kostek666
    a marzenie to kontursitze + masaż
    niestety te fotele nie wychodziły z masażami .....................

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Witam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •