Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: mechanika -wspomaganie

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    Ale ten zolty to tez atf . Ogolnie chcial bym zalac najlepszy jaki jest dostepny . Jesli czerwony to mineralny a zolty to syntetyk i oba to atf to dlaczego nie zalac zoltego ? Pytam czy to moglo by miec negatywne skutki . W sklepie w jakim zawsze kupuje oleje , polecaja ki albo dx3 albo castrol transmax z . Ztansmax z jest odpowiednikiem zoltego mobila do skrzyni zf5hp24 ....

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Rafciu
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    523
    BMW
    E38, 740iL, 2000rok
    Skąd
    Góra Kalwaria
    Ma być ATF o specyfikacji DEXRON 3. Jest to najlepszy olej jaki możesz tam nalać. Nie cuduj, nie kombinuj bo zatrzesz pompę i będziesz miał żółte, ale wióry z tulejek w pompie.

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    Rafciu tylko ze olej castrol transmax z jest zgodny ze specyfikacja dextron 3 a jest koloru zoltego . Pozatym wiecej danych chcial bym zobaczyc w twoich odpowiedziach . Juz caly dzien szukam danych na temat tego jaki mam wlac olej i spotykam sie z roznymi wypowiedziami .

  4. #24
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez technics Zobacz posta
    polecaja ki albo dx3 albo castrol transmax z . Ztansmax z jest odpowiednikiem zoltego mobila do skrzyni zf5hp24 ....
    Techincs skąd Ty masz te rewelacje??
    Ja pierdziele jaką wodę z mózgu robią, ja nie jestem specjalistą a wiem, że DX3 to jedno a Transmax Z to inna bajka i nie wiem co za cymbał porównuje je do siebie! Pewnie ten sam, który twierdzi, że ATF leje się do 5HP24. Przekaż mu ode mnie (gościowi ze sklepu), że pie... bzdury i niech im ludziom nie wciska bo nie zapłaci za regenerację skrzyni biegów.


    Cytat Zamieszczone przez technics Zobacz posta
    Ogolnie chcial bym zalac najlepszy jaki jest dostepny
    Życie przekonuje, że najlepszy jest ten, który producent kazał lać, nie ma co na siłę uszczęśliwiać maszynerii bo ta może nie myśleć tak jak my ;)


    Cytat Zamieszczone przez technics Zobacz posta
    castrol transmax z
    Jest zgodny z olejem ESSO LT 71141 a nie DX3 całkiem możliwe, że jakiś Transmax od Castrola będzie zgodny ze specyfikacją DX3 Shella ale na bank nie jest to seria Z
    Ostatnio edytowane przez coboss ; 05-11-2011 o 13:02
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phdream
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    764
    BMW
    E38 740i 6M
    Skąd
    Olsztyn
    U mnie po wymianie płynu, nie zaciąga oleju ze zbiorniczka. Wlalem około pół litra i tak zostało. W zbiorniczku non stop pełno. Zna ktoś przyczynę?!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •