Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: [ elektryka] słabo kręci rozrusznik !

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    538
    BMW
    e65 3.0d
    Skąd
    suwałki
    piwko postawie :P tylko powiedz czy mam go zmienić na nowy czy naprawić ten obecny ,czyli zmiana szczotek, łożysk ,komutatora ,czy jest coś w nich nadzwyczajnego o czym nie wiadomo ? czy lepiej szukać używki ?na allegro jest kilka sztuk ,ogłaszane jako bdb stan,co lepiej ? chodzi o koszta ;)

  2. #2
    Jak Ci pasuje.

    Wina tkwi w rozruszniku a zrób jak uwazasz. Naprawa równiez przyniesie efekty.

    Rozrusznik w 3.0d wyciaga się dość łatwo od góry. Od dołu niczego nie szukaj :)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    538
    BMW
    e65 3.0d
    Skąd
    suwałki
    Rozrusznik wymieniłem dzisiaj na regenerowany,był bardzo duży luz na tulejkach które powodowały zwarcie i biedulek słabo kręcił . Po wymianie rozruch auta wygląda zupełnie inaczej,cichutko i szybciutko ,aż sam nie mogę się nacieszyć. Chodzę i odpalam go co chwilę :D .Dzięki koledzy ,dodam że koszt operacji 480 zł

  4. #4
    Ważne, że juz masz problem rozwiązany- gratki :D

  5. #5
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Nie zmienia to jednak faktu ze aku i tak trzeba "zarejestrowac" jako nowy w systemie .....



    Sebek

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez lukasz7
    Rozrusznik wymieniłem dzisiaj na regenerowany [...] Po wymianie rozruch auta wygląda zupełnie inaczej,cichutko i szybciutko ,aż sam nie mogę się nacieszyć
    Więc piwko leci ;)

    Trafna diagnoza :)

    Akku zarejestruj skoro ktos napisał, wiele jednak się jak dla Ciebie nie zmieni.

    Najwazniejsze przy tym jest to, czy zmieniłes na dokładnie TAKI SAM akku a tego nikt nie poruszył. Istotne jest to czy AGM czy zwykły. Zmiana na inny prowadzi do programowania samochodu (inna zabudowa) :hah:

    Z reszta nie ma co się zagłębiać w szczegóły - to mniej ważne
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar oizo_pl
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    580
    BMW
    e65 730d indi.
    Skąd
    Gliwice
    mam tak samo :D zrobię adaptację oraz rozrusznik :)
    bylo:P e32 735 automat e34 525 td automat e36 320i e36 323i automat e38 740i automat e39 528i automat ,
    obecnie e39 520i , e39 520i 400 tys km igła :) e65 730d individual

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •