Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: [ elektryka] lusterko zew. co odpowiada za ustawienie na doł

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mogewszystko
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    273
    BMW
    728i + LPG
    Skąd
    Kraków

    [ elektryka] lusterko zew. co odpowiada za ustawienie na doł

    Witam, mam pytanie, jaka czesc i gdzie sie znajduje jest odpowiedzialna za ustawienie szkla prawego lusterka w dół na tylnie kolo podczas wrzucenia wstecznego??? miałem mala stluczke i rozbilem prawe lusterko, wymienilem szklo, ustawia sie normalnie, grzeje tez ale nie schodzi w dół na wstecznym... prubuje jakby ale sie blokuje, czy jest w lusterku jakas elektronika co moga sie uszkodzic podczas stluczki?
    To jest tylko kwestia czasu ;)

  2. #2
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    To lusterko sklada sie tylko jak jest w regulacji ustawiony ten przelacznik wlasnie na to lusterko.Jak jest w pozycji na kierowce to nie pojdzie w dol....tak mi sie wydaje..sprawdz.
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mogewszystko
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    273
    BMW
    728i + LPG
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Bezi
    To lusterko sklada sie tylko jak jest w regulacji ustawiony ten przelacznik wlasnie na to lusterko.Jak jest w pozycji na kierowce to nie pojdzie w dol....tak mi sie wydaje..sprawdz.
    wiem kolego, chodzi o to ze po stluczce juz nie chce isc w dol
    To jest tylko kwestia czasu ;)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    212
    BMW
    ...
    Skąd
    ...
    A próbowałeś podłączyć pod kompa? Może to coś pomoże? Może po prostu wyskoczył jakiś błąd po wymianie lusterka i skasowanie go rozwiąże problem. W naszym aucie też się kiedyś nie składało przy cofaniu, po wykasowaniu błędu wszystko chodzi ok.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mogewszystko
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    273
    BMW
    728i + LPG
    Skąd
    Kraków
    A próbowałeś podłączyć pod kompa? Może to coś pomoże? Może po prostu wyskoczył jakiś błąd po wymianie lusterka i skasowanie go rozwiąże problem. W naszym aucie też się kiedyś nie składało przy cofaniu, po wykasowaniu błędu wszystko chodzi ok.
    niestety nie mam dostepu do kompa, pozostaje ASO lub ktos mily z forum z KRK co ma kompa pomoże? :)
    To jest tylko kwestia czasu ;)

  6. #6
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    podepne sie pod temat , tylko troche inaczej , znajomy ma e38 z manualna skrzynią biegów i manualnymi fotelami , natomiast lusterka ma skladane ale nie ma opcji biegu wstecznego , czy można to zakodować kompem czy trzeba coś więcej robić .....................

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez Bezi
    To lusterko sklada sie tylko jak jest w regulacji ustawiony ten przelacznik wlasnie na to lusterko.Jak jest w pozycji na kierowce to nie pojdzie w dol....tak mi sie wydaje..sprawdz.
    Odwrotnie. Przełącznik ustawiony musi być na lustro kierowcy, wtedy będzie się składać, jeśli taka opcja jest zakodowana.


    Cytat Zamieszczone przez wisior
    podepne sie pod temat , tylko troche inaczej , znajomy ma e38 z manualna skrzynią biegów i manualnymi fotelami , natomiast lusterka ma skladane ale nie ma opcji biegu wstecznego , czy można to zakodować kompem czy trzeba coś więcej robić .....................
    Na dniach postaram się przejrzeć GM od szajboosa, on ma podobną sytuację(tylko skrzynia automat, ale fotele manual). Dam znać jeśli będzie taka możliwość i od razu podam co trzeba zmienić.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  8. #8
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    świetnie , czekamy na info ............

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •