Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 56

Wątek: Niezły "pakiet"

  1. #21
    o w pizdu ale kaszalot :D

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    teraz trzeba zadzwonic do tych typow od e-36 i audi i zlozyc wyrazy wspolczucia ;D moze zrobic dzial fajne laski ;) bo pasztetow nie brakuje. chyba ze ktos wylapie jakiegos bazyliszka to tez moze wkleic ;)
    P.P.K.K

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    oj nie brakuje... kiedyś na dysce podczas jednego z wypadów ze znajomymi chwilę po tym jak wytrzeźwiałem (do stanu poruszania się na dwóch nogach :D ), stwierdziłem że trzeba coś wyrwać. Widzę fajną dupkę, fajnie tańczy więc podchodzę z gadką, ta się odwraca a tu ZONK!!!! Twarz jak u mamuta szablozębnego rozjechanego przez 18-sto kołowca! po tym jak się uśmiechnęła i zobaczyłem jej brak uzębienia grzecznie spławiłem, że to pomyłka ale tamta do mnie i chciała wyrwać se "frajera" dosłownie gdy nie chciała się odczepić :D dałem drapaka i uciekłem z klubu (a wyglądało to dość komicznie bo chłop ze mnie jak dąb) Znajomi mają do dziś ze mnie pompę, a ja od tej pory "zachodzę" od przodu :D :D uwierzcie mi przy tamtej zmorze to te są Miss Universe :D :D :D :D :D :D

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    :hah: :what: :hah: Któż tego nie przeżył :)

    Jeździłem kiedyś na wakacje koło Krosna Odrzańskiego
    Stał tam dom oddalony od najbliższej wsi o 2km i mieszkały 3 siostry, wszystkie o urodzie "dla koneserów" :hah: Jedna z nich miała na imię Danka - mówiliśmy na nią Dana Brzeszczot z powodu ślicznego uśmiechu. Kiedyś Dana nam przy winie "Tur Wzmacniany" opowiedziała mrożącą krew w żyłach historię:

    (Dana) Przyjechał po mnie wczoraj Kobuz swoim maluchem i mówi czy nie pojadę na wycieczkę z nim.
    (My) No i co?
    (Dana) No i pojechałam z nim. Mieliśmy jechać nad jezioro a on stanął w lesie i kazał mi wysiąść
    (My) No i co, no i co??
    (Dana) No i wysiadłam. A ten mi mówi żebym uklęknęła na ziemi
    (My)No i co, no i co dalej??
    (Dana) No rozpiął rozporek i kazał wziąć do buzi
    (My)No i co i co??
    (Dana) No co miałam zrobić, wzięłam!

    :hah:

  5. #25
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    25
    O fuck.... :hah: :hah: :hah: Obie panie godne uwagi naprawde :P Szczegolnie ta od Audi w swoich SZTYLOWYCH LACZUSZKACH :P

  6. #26
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask

    A ja mysle ze obaj wlasciciele tych aut sporo opuszcza cene auta tylko po to zeby zabrac maszkare w "pakiecie" z autem :D :D ;D ;D
    M-pakiet = Maszkara w pakiecie z autem ;D ;D ;D a wy zle rozumujac aczkolwiec uczciwe intencje mega sport-brewki krytykujecie :D :D :D
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    positiv czy ta akcja nie dziala sie w milano na starej wsi? bo ja mialem dokladnie tak samo z tylu czarnulka szczupla wysoka mysle sobie bedzie moja podbijam palnolem jakis farmazon ona sie odwraca a tu morda konia (doslownie bazyl i do tego miala klawiature jak plot po wiejskiej zabawie) wiec jej powiedzialem ze desperatem nie jestem i odszedlem. ;)
    P.P.K.K

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    267
    BMW
    E32 735iA 88'
    Skąd
    Warszawa
    czego to teraz nie wymyslą :hah:

  9. #29
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Hrabia, to działo się na pograniczu dwóch województw, Łódzkiego i Mazowieckiego, jednak możliwe, że ta kaszmara się przemieszcza :D :D

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    237
    spokojnie ja jestem z łódzkiego nic nie latało na miotle ostatnio,babcia sie modli coraz intensywniej do radyjka z torunia może chce dla wnusia e36 i potworka<siedzi ostatnio na allegro> :hah:


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •