Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: "jebana"

  1. #21
    hrabia ale to normalne :)
    Dlatego ja sie ciesze ze moja jest bogatsza ode mnie a jak mnie poznawala nie wiedziala czymjezdze ani jaki mam portfel a w sumie i tak jst pusty :) :D

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Tak samo moja kobieta. Miałem okres gdy byłem zupełnie goły (teraz nie jest dużo lepiej :hah: to nie dość że nie odeszła to jeszcze mi pomogła :) Także są również normalne Kobiety na świecie :)

  3. #23
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Ja jak poznałem moją żone to jeździłe MZK :D a ona pociągiem ;D
    Także nasze stwierdzenia to raczej forma żartu. Wiadomo że sa rózne kobiety. Ale to że chcemy miec coś ładnego, co przyciaga wzrok i odzwierciedla np troche nasz charakter czy styl bycia to według mnie nic złego.
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  4. #24
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    76
    BMW
    740iL
    Skąd
    Wilkowiecko
    Autopsja jest taka, że facet, który kupuje samochód tylko po to żeby mieć laski będzie je miał – bo znajdą się takie kobiety. Kobieta, która szuka faceta tylko dla samochodu będzie go miała – bo są tacy mężczyźni.
    Ważne żeby każdy trafił na swojego.
    My kupiliśmy 7 razem (każdy miał coś do powiedzenia i powstał kompromis w postaci naszego auta) i cieszymy się nią razem
    Tylko ja i moja przestrzeń ...

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    sa tez takie przypadki ze panna ma bogatych rodzicow pozna golodupca (doslownie bez grosza z patologicznej rodziny na dodatek po kilku latach w wiezieniu) zakocha sie a rodzice mowia nie (znam taki przypadek) wyprowadza sie z domu i utrtzymuje pasozyta ktory tylko sie bawi i rozpieprza jej pieniadze. a ona swiata poza nim nie widzi i badz tu czlowieku madry 8/
    P.P.K.K

  6. #26
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    ja mam taka zasadę " nigdy nie próbuj zrozumieć innych , bo i tak ich nie zrozumiesz" i tego sie trzymam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •