Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [elektronika] Navi 4:3

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    134
    BMW
    E38 740 '98 m62tub44
    Skąd
    z Polski

    [elektronika] Navi 4:3

    Witam!
    Mam problem, bawilem sie troche tv, poustawialem regiony itp, i chcialem spowrotem posluchac sobie muzyki ze zmieniarki bądź radia. i nie ma żadnej reakcji na przyciski, co może być tego winą? Sam komputer chodzi, dsp, telewizja itd tez czy ktoś mial ten sam problem? A przy okazji czy jest jakas darmowa metoda na wgranie polskiego języka?

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój

    Re: [elektronika] Navi 4:3

    Cytat Zamieszczone przez Poles
    Witam!
    Mam problem, bawilem sie troche tv, poustawialem regiony itp, i chcialem spowrotem posluchac sobie muzyki ze zmieniarki bądź radia. i nie ma żadnej reakcji na przyciski, co może być tego winą? Sam komputer chodzi, dsp, telewizja itd tez czy ktoś mial ten sam problem? A przy okazji czy jest jakas darmowa metoda na wgranie polskiego języka?
    Jaki masz kolego tuner mk2, mk3?
    Biały

  3. #3
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask

    Re: [elektronika] Navi 4:3

    Cytat Zamieszczone przez Poles
    Witam!
    Mam problem, bawilem sie troche tv, poustawialem regiony itp, i chcialem spowrotem posluchac sobie muzyki ze zmieniarki bądź radia. i nie ma żadnej reakcji na przyciski, co może być tego winą? Sam komputer chodzi, dsp, telewizja itd tez czy ktoś mial ten sam problem? A przy okazji czy jest jakas darmowa metoda na wgranie polskiego języka?
    Jedno z drugim nie ma nic wspolnego- region mozesz sobie nawet antarktyde ustawic a radio dalej musi grac :]
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    134
    BMW
    E38 740 '98 m62tub44
    Skąd
    z Polski
    Panowie wstyd sie przyznac ale mam to autko od dosłownie paru dni i poprostu zapomnialem że trzeba poprostu wcisnać lewą gałke od radia żeby zapaliła się ta czerwona dioda , jednak po fiescie mk6 jest przeskok, troche techniki i człowiek sie gubi :D
    Pozdro!

  5. #5
    to fajnie że sam na to wpadłes teraz chociaż będziesz pamiętał ;D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •