-
Zaawansowany U¿ytkownik
E38 Czy siê op³aca braæ.
Hey
Mam pytanko czy auta powypadkowe wychodz± na dobre, czy lepiej kupiæ za jakies 15-20 w ca³o¶ci co¶.
Dla przyk³adu to :
http://allegro.pl/show_item.php?item=1219037953
Jaka cena za to auto bêdzie w miare normalna. Z tego co liczy³em oko³o 5 ty¶ na zrobienie przodu trzeba zrobiæ, posz³a ch³odnica wody, i to co widaæ na zdjêciach.
Pozdrawiam
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
- Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
- Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
- Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
-
Zasady na forum