Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: E38 Czy się opłaca brać.

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar robert1903
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    510
    BMW
    e38 740iA Alpina
    Skąd
    Łódź

    E38 Czy się opłaca brać.

    Hey
    Mam pytanko czy auta powypadkowe wychodzą na dobre, czy lepiej kupić za jakies 15-20 w całości coś.
    Dla przykładu to :
    http://allegro.pl/show_item.php?item=1219037953
    Jaka cena za to auto będzie w miare normalna. Z tego co liczyłem około 5 tyś na zrobienie przodu trzeba zrobić, poszła chłodnica wody, i to co widać na zdjęciach.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Od razu możesz lift zrobić ;)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar robert1903
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    510
    BMW
    e38 740iA Alpina
    Skąd
    Łódź
    Dlatego też o to pytałem w poprzednim moim temacie. Kupić taniej ładnie zrobić przód na xenonie po lifcie. Wymienić w środeczku różne bajery, zrobić co potrzeba w mechanice i myślę że w 15-17 tyś bd miał naprawdę ładne E38 A tak jak kupie to nie wiem do końca co mam. Tylko czy to tak "kolorowo" zawsze wychodzi. Żeby nie wkopać się w cmentarz.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Siudmy Irl
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    630
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    IRL
    Auta powypadkowe sa swego rodzaju mina, do konca nie jestes w stanie przeswietlic co moze byc faktycznie uszkodzone. Wszystko wychodzi w przyslowiowym praniu, czasem niepozorny dzwon po rozebraniu moze okazac sie nieoplacalny. Musisz sie dobrze zastanowic i sam podjac decyzje, najlepiej bylo by podjechac z jakims fachura obejrzec dokladnie i wstepnie wycenic koszty liczac sie z tym, ze bedzie ich wiecej. No i trzeba zdawac sobie sprawe z tego, ze to juz nie bedzie tak jak byc powinno.

  5. #5
    Wszystko zależy jakie uderzenie było,hm kiedyś kupowano takie auta ale zawsze zle się to konczyło, bejka to nie maluch wolno to nie jeżdzi i tutaj musisz mieć swiadomośc ryzyka,bo to juz auto jednak po przejściach,ja bym sobie odpuścił...

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar robert1903
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    510
    BMW
    e38 740iA Alpina
    Skąd
    Łódź
    Cytat Zamieszczone przez Guralbmw
    No i trzeba zdawac sobie sprawe z tego, ze to juz nie bedzie tak jak byc powinno.
    Ale raczej 7demki z tych lat bez dzwona to naprawdę unikaty. Wiec tu wiem co "mam" jak sprawdzę i zrobie. A tak może kupić także mine.
    A jak myślicie ile można za to proponować ?

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Siudmy Irl
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    630
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    IRL
    A jak myślicie ile można za to proponować ?
    Wszystko zalezy od tego ile faktycznie Cie wyniesie naprawa a tego Ci chyba nikt nie jest w stanie okreslic dokladnie

  8. #8
    Wiesz, możesz kupić np. po angolu samą budę i wszystko przeżucić z niej i będzie gitara :D

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar robert1903
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    510
    BMW
    e38 740iA Alpina
    Skąd
    Łódź
    Komando to sarkazm z tym przerzuceniem z Anglika ?

  10. #10
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Jeśli cena będzie niska to bym brał. Lepiej zrobić rozbite auto niz kupić "bezwypadkowe" nie wiadomo jak złożone.
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •