Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: przyciemnione szyby z tyłu i co dalej

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dawid7er
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    684
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Bełchatów
    Blog
    5
    dzięki ZOOFY, takiej odpowiedzi potrzebowałem. Będę miał jakieś dwa dni wolne to to zrobię

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Jeśli szyby są oklejone profesjonalnie,posiadają atesty to szkoda zrywać folię,koszt oklejenia tylnych szyb wynosi ok 600zł,lepiej wymienić na zwykłe a te sprzedać,wyjdziesz na swoje.
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dawid7er
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    684
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Bełchatów
    Blog
    5
    tak, te są pooklejane z atestem, a kto kupi takie szyby? A jeszcze jedno pytanko, ma ktoś zdjęcie 7 lub 5 w moim kolorze z pomarańczowymi kierunkami z przodu? Bo mam dymione ale zawsze na czarnej 7er podobały mi się pomarańczowe a nie wiem jak to wygląda na takiej moim kolorze, na necie nic nie znalazłem.

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sławomir
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    318
    BMW
    2x V12
    Skąd
    Śląsk
    Temat już może nieaktualny, ale może się komuś na przyszłość przyda: samemu zdejmując folie pierwszy raz w życiu łatwo popełnić błąd. Ja przy okazji wymiany przedniej szyby u szklarza samochodowego zleciłem zdjęcie folii z tylnych szyb, to panowie mi chyba 50zł za 1 szybę policzyli. Jak ktoś chce mieć to dobrze zdjęte, to zdecydowanie polecam taką usługę.
    Podarunki od bezdomnego: E32 V12 + G12 V12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •