Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: E32 730iL za 2 tyśki ;X

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar kabat
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    67
    BMW
    l
    Skąd
    l

    E32 730iL za 2 tyśki ;X

    Panowie, proszę o jakieś słowa rozsądku ;x ;p znalazłem, zupelnie przez przypadek, w mojej okolicy pod blokiem BMW 735i z 92r. w Longu. Auto stoi tam juz 7 miesiecy. kapcie, poobijany tyl, na nadkolach rdza i i widac tam nieumiejetnie polozona szpachle.Kolor auta jest srebrny.Ma ladne felgi:X :P Tarcze hamulcowe ostro zardzewiale, auto zasyfione troche bo stalo pod drzewem.Szeroki grill.Zakochalem sie w tym aucie, ale rozsądek podpowiada mi że to kiepski interes.Właściciel chce za to auto 2 tys zł. Oczywiście, chciałem przeznaczyć na zakup samochodu większą ilość funduszy, żeby nie kupić złomu.Ale oglądając forumowe e32, pomyślałem że trudno jest trafić egzemplarz w wersji long. Z tego co mówił własciciel, założony jest gaz, nie jezdzi na benzynie, ma klimatronic, podwojne szyby, jest to wersja manual i jasna skora.Pod silnikiem jest plama oleju, nie wiem czy auto odpala.
    Koszta zakupu sa niskie, ale od razu wiem, że czekało by mnie dużo roboty, lakier, wnętrze, zawieszenie pordzewiałe, hamulce, no i ta plama oleju. Właściciel mówił, że auto jeździło dobrze do momentu aż je tam zostawił i od tego czasu nie odpalał. Czy uważacie że opłaca się pakowac w cos takiego? (Jestem zainteresowany, bo to wersja Long i polecany mi silnik 3,5 ;P)
    Przypuszczam ze do ceny 2 tys, bedę musiał dołożyć jeszcze jakieś 8, żeby auto jakoś wyglądało.

  2. #2
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Jak chcesz dołożyć 8 tyś, masz dużo serca i cierpliwości to targuj się na 1500 i bierz :) Oczywiście sprawdź czy nie jest jakoś przegnite, bo wtedy gra nie będzie warta świeczki..

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    Rozumiem, że to V8???

    Jak wychodzi jawnie rdza to bym odpuścił bo zrobisz wszystko jak należy ( a wierz mi, że 8 tysięcy w zapuszczone E-321 nie starczy żeby wyrobić na ideał tylko trzeba ze 2 razy tyle bo sam zawias i hamulce zrobisz to pół tej kwoty pęknie ) a na końcu przegrasz z rudą

    Lepiej kup coś za 7-8 i doinwestuj.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    323
    BMW
    745iLi320i
    Skąd
    Murowana Goślina
    To nie jest V8, to stary dobry m30.

    Jeszcze jedna uwaga, jeśli tam jest gaz to sprawdz wszystkie papiery. Mozliwe, że dojdą do kosztów niezbędne badania i tp w stacji diagnostycznej i bedziesz musiał doprowadzićwiele podzespołów do używalności. Cenowo to może być masakryczne. Idea piękna. Long może byc wart, tylko czy dasz radę??

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Możesz kupić jak miejsce to zamknąć w garażu i przez zimę robić, rozebrać całe auto i powoli robić. Na wiosnę będzie piękny long. Ja przynajmniej bym tak zrobił ale to Twoja decyzja.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar DoDominik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    503
    BMW
    e32 m30b30 88'
    Skąd
    Kluczbork
    Blog
    9
    Ja kupiłem swoją e32 za 1 tyś zł tylko że moja paliła ( ale nie jeździła ) aktualnie razem z rejestracją, oc nową skrzynią nowym sprzęgłem i paroma innymi pierdołami wyszła mnie coś ponad 3 tyś.

    Proponuje Ci żebyś ją odpalił i w miarę możliwości chociaż przetoczył się trochę jeśli ujedzie o własnych siłach to czemu nie brać. Tylko teraz będzie problem z odpaleniem skoro nie pali na benzynie. A jeśli stargujesz na 1,5zł w razie czego na częściach tyle zarobisz ( rezerwuje szeroki ryj :D )

    ________________________________________

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    a tak z ciekawości - masz może jakieś fotki tego egzemplarzu? Jeśli jednak odstąpiłbyś od zakupu to ja wstępnie jestem zainteresowany (i bynajmniej nie z przeznaczeniem na części, ale do renowacji).
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    367
    BMW
    brak
    Skąd
    Wrocław
    no ja również czekam na foto. Za taką kwotę można brać jak się okazę padło to coś nie coś sprzedasz i pieniądze odzyskasz.
    e32 v8 manual

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    142
    BMW
    e38 728iA
    Skąd
    Trójmiasto
    Ja bym się chętnie w coś takiego pobawił.
    Ale tylko wtedy, jeśli masz odpowiednie zaplecze do zrobienia tego auta - tj. miejsce garażowania i ludzi, których w razie czego mogą Ci pomóc. (no chyba że sam jesteś mechanikiem i blacharzem w jednym ;) )
    Chętnie bym pooglądał zdjęcia, gdzie było by widać najbardziej zjedzone fragmenty auta.

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    No fotki mile widziane bo sam jestem ciekaw jak to wygląda :)
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •