Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: [ AV/navi] Nie dziala Navi

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    mam problem ( i to ogromny ;( ) nie dziala mi nawi od trzech dni czasami zalapie a czasami zawiesza sie wszystko i dopiero po jakims czasie wraca do normy ale nie do konca bo gps nie moze wyswietlic mapy. wczoraj przez chwile opcja nawigacji zniknela z monitora ale po wylaczeniu i ponownym odpaleniu zaskoczyla i po chwili juz nie dzialala opcja na monitorze jest i tylko tyle. co mam zrobic lub do kogo uderzyc zeby ten problem zlikwidowac bo bez nawigacji jestem jak bez reki. mam samochod z 07.07.1998r

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez hrabia81
    mam problem ( i to ogromny ;( ) nie dziala mi nawi od trzech dni czasami zalapie a czasami zawiesza sie wszystko i dopiero po jakims czasie wraca do normy ale nie do konca bo gps nie moze wyswietlic mapy. wczoraj przez chwile opcja nawigacji zniknela z monitora ale po wylaczeniu i ponownym odpaleniu zaskoczyla i po chwili juz nie dzialala opcja na monitorze jest i tylko tyle. co mam zrobic lub do kogo uderzyc zeby ten problem zlikwidowac bo bez nawigacji jestem jak bez reki. mam samochod z 07.07.1998r
    przyczyny mogą byc m.in. dwie-
    - "poleciał" czytnik
    - bezpiecznik do navi w bagażniku poleciał - zacznił od pkt 2

    pozdrawiam

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    gdzie dokladnie znajduje sie bezpiecznik? a jezeli to bedzie czytnik to jaka jest koszt naprawy?

  4. #14
    Cytat Zamieszczone przez hrabia81
    gdzie dokladnie znajduje sie bezpiecznik? a jezeli to bedzie czytnik to jaka jest koszt naprawy?
    bezpiecznik znajduje sie w bagazniku z prawej strony nad akumulatorem, jak odchylisz tą klapkę zasłaniajaca akumulator to zobaczysz na jej stronie wewnętrznej rozpiske bezpieczników - nie jestem w tej chwili przy aucie ale chyba pozycja 69 - ale ręki sobie
    uciac nie dam
    koszt czytnika ok. 600-700 zł z tego co wiem

    pozdrówka

    u mnie tez sie zawieszała navi i był spierdzielony bezpiecznik

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    44
    BMW
    725 TDS
    Skąd
    wielkopolska/ Okonek

    navi

    hej Koledzy miałem podobny oproblem z wyswietlaczem od Navi po załaczeniu zapłonu raz swiecil a raz nawet sie nie odezwał po kilku dniach troszke sie wkurzyłem ( po kupieniu auta ) wiec wkretaki i do dzieła . Wymontowałem i podpiołem pod kable . zauwazylem ze lampy nie swieca ale ekran cieplokrystaliczny ( podswietliłem zboku latarką) jak lekko puknołem go w bok to sie zapalil - wiec do elektronika i chlopak posprawdzał wszystkie lutowania i połaczenia miezdy Sciezkami plytki z obu stron ( wazne ) bo u mnie nie bylo styku i Smiga rewelacyjnie -Pozdrawiam i poloecam takie rozwiazanie bo przed wyjeciem zakupilem drugi monitor i bylo to samo ( gasl ) po kilku dniach no i w koncu sam wzielem sprawy w moje rece i sie udało - POWODZENIA
    Syja14 :o)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •