Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Brak ogrzewania e38

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    12
    BMW
    730i V8
    Skąd
    Ropczyce
    Blog
    1
    Dolewałem dlatego że zakładałem LPG. Przed montażem LPG wszystko działało ok tylko teraz tak się zrobiło. Jutro lub pojutrze jade do gości co montowali gaz niech to przejrzą.

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar dOOm_PL
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    455
    BMW
    740iA individual;) / e36 Coupe
    Skąd
    Przemyśl
    Moim zdaniem sa 2 problemy albo jeszcze nie jest dobrze odpowietrzony (a ze v8 nie jest łatwo odpowietrzyć a do tego z gazem)
    Albo EZ- na alledrogo jest zestaw regeneracyjny. A EZ można łatwo sprawdzić- odpisznasz wtyczke 2 kabelki i (jeżeli się nie mylę, z tego co pamiętam to w mojej wtyczce były wybite + i dwa -)
    pin 1 +
    pin2 - (sterowanie lewym EZ)
    pin3 - (sterowanie prawym EZ)
    EZ jeżeli są sprawne to stukną- przez słowo "stukną, cykną" mam na myśli, że osoba z średnio dobrym słuchem to usłyszy i poczuje
    Pompke podpinamy obojętnie jak- w zaleznosci jak damy +/- tak będzie się kręcił wirnik. U mnie w starych EZ szczotki w pompce się zawiesiły a później zaczęła się reszta przygód z układem chłodzenia...
    Ostatnio edytowane przez dOOm_PL ; 15-01-2012 o 21:30
    Jade wolno ale ciagle przed toba:)

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    2
    BMW
    730i
    Skąd
    polska
    Witam wszystkich zainteresowanych mam ten sam problem wogóle mi nie grzeje,wymieniłem już 2 elektrozawory i panel klimatyzacji i dalej nic wiec moze pomożecie i podsuniecie jakis dobry warsztat w okolicach warszawy,piaseczna lub jakies rozwiązanie z góry dziękuje

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    251
    BMW
    e38 740iL 98'
    Skąd
    Raszyn
    Cześć. Osoba od której kupiłem 7, miała ten sam problem, pomógł: http://7er.pl/showthread.php/29815-M...ola-k-Warszawy

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    48
    BMW
    e38 730d
    Skąd
    Polska
    A bezpieczniki całe?

  6. #16
    Początkujący Użytkownik Awatar damian7er
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    13
    BMW
    E38 3.0d 2000r
    Skąd
    Opatów
    W moim aucie znowu jest odwrotnie tzn. z nawiewów na szybę i nogi leci calu czas gorące powietrze natomiast z nawiewów na twarz leci takie jakie ustawi się na panelu climatr. Ktoś wie od czego zacząć poszukiwania usterki??

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    67
    BMW
    730 M60 1994
    Skąd
    Gorzów
    być może nagrzewnica jest zapchana a drugi problem czy klapy normalnie pracują??

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    442
    BMW
    E38 728iA, E38 740iA
    Skąd
    Manchester
    To i ja sie podepne. U mnie grzeje tylko na wylaczonej klimie. Na max z wlaczona klima leci duzo chlodniejsze powietrze niz bez. A moze tak ma byc?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •