Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: [e32] Kilka pytań odnosnie wyglądu 735 + fotki e32 na BBS RS

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar LOCHA88
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    57
    BMW
    7
    Skąd
    Kusieta

    [e32] Kilka pytań odnosnie wyglądu 735 + fotki e32 na BBS RS

    Hej, moje e32 to 735i 88rok na wąskim pysku i chce zamontować szeroką dokładkę z wlotami pod zderzak. Chce prosić o radę ponieważ robię ją na pełny oryginał w prze-igle czy będzie to strasznie dawało po oczach że wąski ryj a szeroka dokładka :?? wiadomo ze estetycznie będzie wyglądać o niebo lepiej- bardziej agresywnie. Chce poznać wasze zdanie czy nie będzie to wiocha i ze niby moja słabizna udaje mocną wersje, ogólnie za i przeciw... :??

    Chce tez prosić o radę, jeżeli moje 735i ma być w oryginale czy robić mu jakieś krzyże ciemne nerki itd... :??

    Czy po prostu nic nie robić i zostawić ją tak jak jest :??

    oto fotki

    http://a.imageshack.us/im...piadsc02530.jpg

    http://a.imageshack.us/img638/8137/dscf1398.jpg

    http://a.imageshack.us/img69/7061/dsc02467cg.jpg

    Proszę o zdanie co byście ogólnie zrobili i na co zwrócić uwagę :??
    dzieki i pozdro

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    To zależy - jeżeli chcesz zachować oryginał, to oczywiste, że nie zmienisz nic. Jeżeli chcesz, żeby samochód wyglądał agresywniej- wloty, krzyże, obniżenie nadwozia, są jak najbardziej wskazane ;)

  3. #3
    Leszek VIP Vip Awatar siudema
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1,833
    BMW
    było e32 m30b35 II89r będzie ...?
    Skąd
    Trzebnica -DeTRoit
    Witka
    Oryginał :)
    Ja wprawdzie zmieniłem troszkę wnętrze (po liftowe, skóra)ale wygląd zewnętrzny został odpowiedni dla rocznika :)
    Lepiej stracić sekundę w życiu , jak życie w ciągu sekundy






    http://dachy-trzcinowe.pl/

  4. #4
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    Na zdj bardzo ładnie wygląda.
    Jeśli mogę ci podpowiedzieć bo mam podobną konfiguracje jak ty e32 diamant schwarz + pakiet shadow line. Ja planuje u siebie następujące modyfikacje masz shadow nie bój sie zrobić czarnej nerki (aktualnie mam wąską nere)
    obniżenie zawieszenia jak najbardziej mile widziane
    szeroka morda bardzo pozytywne odczucia (czaka na lakiernika)
    lekko ciemne szyby to już rzecz gustu (ja mam to w planach)
    oczywiście zderzak z wlotami od740,750 po FL

    Poza tym ja pozmieniałem też troche w środku

    Wszystkie powyższe mody planuje przeprowadzić u siebie i nie mów że to jest udawanie mocnej wersji ktoś kiedyś wymysłił takie coś jak tuning ale nie każdy umie to dobrze wykorzystać. Gdy mówiłeś o orginale myślę że chodziło ci modyfikacje tylko na orginalnych częściach i to właśnie ci przedstawiłem

    Co do tej dokładki o której mówiłeś na początku montuj bez wahania i zastanów sie nad szerokim ryjkiem to będzie napewno lepiej wyglądało

    Udanych modów życze i oczywiście przedstawiaj nam poszczególne zmiany

  5. #5
    Vip Vip Awatar avecezarave
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    1,614
    BMW
    E32 740iL `93
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Blog
    27
    Jak sam powiedziałeś to kwestia gustu a o gustach się nie dyskutuje :D W każdym bądź razie zdania będą podzielone wiec rób jak uważasz i tak jak tobie się podoba. A nawiasem mówiąc to ładnie się prezentuje to twoje E32 :)
    [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/1048/dsc0188v.jpg[/IMG 7er

  6. #6
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,289
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    hej
    moje zdanie
    czarne lampy,szeroka nera,zderzak o V + gleba

    Ładny samochód a może być tylko lepiej

    Wąska nerka + wloty ?hmm no niby były takie 750 na zamówienie ale to rzadkość.Osobiście nie podoba mi sie taka konfiguracja.Wloty albo z szerokim grilem albo wcale.

    pozdr

  7. #7
    Początkujący Użytkownik Awatar LOCHA88
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    57
    BMW
    7
    Skąd
    Kusieta
    Hej, spoko super poznać wasze zdanie wiadomo że o gustach się nie rozmawia dlatego np. mnie bardziej odpowiada wąski pysk w mojej e32 ponieważ jest to 88 rok i nawiązuje do starszych modeli e30 e28 635...
    W dodatku szeroki pysk mają wszystkie praktycznie a jesli ktos nie ma to i tak na szeroką nerkę zmieni

    Piszecie że gleba by się przydała ale nie chce nic ruszać ponieważ mam zawieszenie M-technik i jest i tak niska i dosyć twarda...

    Jeśli chodzi o czarne nerki lub ciemne lampy z krzyżem czy to nie będzie choinka ???

    No i jeszcze jedno chce założyć pomarańczowy kierunkowskaz jak wam się widzi ???

  8. #8
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,289
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    To już lepiej nic nie ruszaj ;)

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Pierwsza opcja:doprowadzenie do stanu perfekcyjnego(kolekcjonerskiego),wszystko seryjne.
    Druga opcja:lekki tuning auta w stylu German z zachowaniem orginalnej sylwetki e32:Black Hella,obniżenie (w granicach rozsądku),koła 17...18 cali,czarna nerka,ciemne kierunki,szeroki nos.
    Trzecia opcja:hardkor,gleba ile się da,sportowy tłumik,a najlepiej dwa po obu stronach,kilka kolorów na aucie,różnego rodzaju napisy na tylnej szybie:"mada faka",nike itp.Zaszpachlowanie znaczków i miejsca na tablice rejestracyjną,diody,neony,"endżel ajsy",obszycie foteli dermą koloru żółtego,kiera o średnicy 200mm,żelkotowe nakładki na progi i zderzaki,gumowe dywaniki na wzór alu,pikowana podsufitka itp. Wybór należy do Ciebie ;) ,ja stawiam na opcję nr.2 :)
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

  10. #10
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    marek1132, w takim razie i ja dąże do opcji nr 2
    fajnie to wszystko opisałeś

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •