Panowie czy istnieje jakas mozliwosc stuningowania porzadnie e38? Jak wiadomo z poprzedniego mojego tematu przymierzam sie do kupna.. Czy jest mozliwosc zakucia i stuningowania automatu? Zero przerobek stylistycznych.. Tylko jakies 600 koni 4.4 albo 5.4.. W grudniu mam zamiar kupic e38.. Mam mozliwosc gdyz jestem kawalerem i mieszkam za granica.. Pracuje pracuje i pracuje.. Kasa jest w porzadku.. Ale z nudow mozna oszalec.. Odkladam odkladam i moim marzeniem jest sliczna siodemka e38 740 lub 750 indivudial.. Jakies hobby trzeba miec zeby nie oszalec.. ;) zastanawiam sie nad przyspieszeniem wiekszym od m3.. Ale wiem ze wiaze sie to z wieloma wydatkami.. Ile tysiecy trzeba by poswiecic na taki tuning, jesli jest mozliwe zrobienie tego w automacie.. 20tys to taka moja granica, mysle ze wiecej nie bedzie potrzeba.. Auto 30, tuning 20.. Jesli mam dac wiecej niz 50 to wole sie wstrzymac i dolozyc do jakiejs nowej siodemki z silnikiem 6.0 ;) Do grudnia przyszlego roku projekt bylby 100% zakonczony. Czy lepiej 740 czy lepiej 750.. Nadal zastanawiam sie nad 750 kolegi z forum.. Papuga.. Moglby ktos wskazac kierunek? ;)