Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: [ tuning] e38 turbo

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    Czego bys nie zrobil to na aucie zawsze stracisz. Chyba ze mowimy o zabytkach. Wiec twoje plecy i tak zabla...

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    90
    BMW
    735i
    Skąd
    mam to wiedzieć
    Cytat Zamieszczone przez Aru89
    Czyli cena alpiny to 20 tys euro gdzies? To troche przekracza moj budzet.. Czy nie lepiej za 80 tys zlotych kupic juz e65? Moze nie ma 400koni, ale 4.5litra w longu dobry rocznik, komfort bo to nowa siodemka.. Wiele bajerow nowych? Raczej wiec odpada taka zabawa.. Skoro beda problemy i wogole.. Ta siodema jezdze czesto polska niemcy auto musi byc niezawodne, a skoro mowisz ze duzo problemow jest to podziekuje i kupie 740, pozniej za kilka lat jak ceny spadna do 40tys to moze wyrwe jakas ladna e65 bo raczej 80tys w auto szkoda mi pakowac.. Ceny spadna, nie lubie byc w plecy ;)
    po przeczytaniu tego posta zgłupiałem o co Ci chodzi. Chcesz mieć 600 konnego potworka 10-letniego, pewnego technicznie za 50 tyś zł?? 8/ tak to tylko w Erze.
    Jest taka zasada
    szybko + drogo = trwale
    szybko + tanio = kłopoty
    Jeżeli nie chcesz tracić na samochodzie tak bardzo to lepszą inwestycją faktycznie będzie taka Alpina bo gdy o nią zadbasz to jest szansa, że za parę lat dostaniesz te same pieniądze ale raczej nie licz, że odzyskasz te włożone.
    A ze zła rodzi się dobro.

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    Tylko pamiętaj kolego o jednym E-65 za chwile będzie na pęczki wszędzie a Alpin nie ja jestem indywidualistą i lubię oryginalne auta a Ty kolego widzę myślisz kategoriami rocznika ( czyli szpanu )

    I jak napisał ktoś wyżej tanio nie będziesz miec szybkiego potwora i do tego niezawodnego

    Natomiast seryjna Alpina jak dbana to wdzięczne autko do tego komfortowe i w porównaniu z takim 745i E-65 diabelnie szybie :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •