Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Niezły występ

  1. #11
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    może i maja talent i super niech śpiewają ale jestem rasistą i tego nie kryje ... miałem w stanach kilka doświadczeń z tymi ludzikami i mam o nich swoje zdanie jak będziecie teraz gadać ,że gówno wiem - zapraszam np. do nowego jorku i pospacerujcie tam a po godzinie na maxa będziecie szukać sklepu z bronią ....

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Zgadzam się z Tobą - generalnie czarni są dużo większymi rasistami niż biali, ale myślę, że trzeba na każdego człowieka patrzeć indywidualnie pomijając uprzedzenia. Ci w metrze są doskonałymi muzykami i to mi się podoba niezależnie od koloru skóry. A jeżeli ktoś jest kuta..m to nie ma znaczenia czy jest biały czy czarny - jest po prostu kut..em

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    124
    BMW
    było 735i
    Skąd
    Poznań/Brighton
    Neuf to zależy gdzie i na kogo trafisz. Ja akurat nie miałem nigdy z nimi problemu. Człowiek jak człowiek tylko innego koloru.
    Nasz naród niestety jest bardzo nietolerancyjny i taki czarny po przejściu się np. ulicami warszawy może mieć takie same odczucia jak ty.

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez Sensei
    Nasz naród niestety jest bardzo nietolerancyjny i taki czarny po przejściu się np. ulicami warszawy może mieć takie same odczucia jak ty.
    Bo ja wiem...? Raczej tak było jakieś 20 lat temu...
    No chyba że pójdzie gdzieś gdzie generalnie jest niebezpiecznie, ale to każdego dotyczy.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    ja nie jestem rasista ale ogolnie bardziej mnie denerwuje na ulicy jakas menda ktora jest w polsce rozmawia po angielsku niemiecku czy w jeszcze innym jezyku. nie mam nic do murzyna ktory stoi przedemna w kolejce (np w kfc) i sklada zamowienie w naszym jezyku rozp...dala mnie jak stoi jakas ci.a i cos mamrocze w innym jezyku a do tego ma pretensje ze ktos jej nie rozumie w sumie to jak ktos przyjezdza do jakiegos kraju to niech sie bambus jezyka uczy. i na koniec jak mialbym do wyboru skopac dupe murzynowi albo niemcowi to becki dostaje niemiec (i to ogromne) jedyne co dobrze robia to samochody.
    P.P.K.K

  6. #16
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez hrabia81
    ja nie jestem rasista .

    :hah: :hah: :hah:

  7. #17
    Cytat Zamieszczone przez szwed147
    ja tez kiedys bylem czarny.. i spiewalem jak oni- to byly czasy heh... a teraz zona, dziecko (trolu wiesz haha)
    HAhaha nie pij tyle :D

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Prezes
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    166
    BMW
    E65 745i,E91,E39,E30
    Skąd
    WPR
    nieee nooo :D chłopaki dali piękny popis :] w naszym metrze brakuje takich delikwentów :hah:
    pozdrawiam
    Prezes

    Moja flota: •Czarna & •eMka & •Kalinka & •Malutka

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    237
    elegancki real.
    te kocie ruchy ;D ;D ;D +


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •