Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: [ elektryka] E38 Telefon Nokia ??

  1. #1
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    A nie możesz zrobić normalnego foto ?? Nawet z komórki będzie normalnie widać ...przecież nie robi ona w skali avatarka :hah:

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    120
    BMW
    żadne
    Skąd
    Dąbie
    ja mam u siebie dokladnie taki sam telefonik, tyle ze u mnie włącza sie i wyłącza normalnie a czytnik do karty mam zamontowany w bagażniku od spodu tej półki pod szyba.

    Pozdrawiam!!

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    120
    BMW
    żadne
    Skąd
    Dąbie
    To raczej nie bedzie to bo ja tez nie mam w nim karty a mi się włącza. Karte mam w drugim telefonie, tym standartowym.

  4. #4
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Czy możesz zrobic normalną fotkę ??

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    120
    BMW
    żadne
    Skąd
    Dąbie
    Raczej napewno ten kabel prowadzi do centralki bo gdzie indziej moze prowadzić?? (Mi sie tak wydaje) u mnie ten kabel wchodzi w tynel środkowy ale z boku tam gdzie się łączy tunel z ta "wykładziną" podłogową. A jak nie masz centralki podwieszonej w bagażniku to looknij może pod którymś siedzieniem jest schowana albo w bagażniku gdzies tam gdzie jest zmieniarka i te wszystkie pierdoły pod tapicerką. Może tam...

  6. #6
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Niestety jedyna możliwość to zlokalizowanie centralki. Często też wkładane były z przodu po prawej stronie za tapicerką tam gdzie moduł świateł.
    Dreams from Dreams - 7er...

  7. #7
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    wyglada mi to jak uchwyt na telefon noki a nie uchwyt centralki.. tak czy inaczej cos juz na allegro poszło :/

  8. #8
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Dla mnie to też stary typ uchwytu do telefonu ale modelu już nie pamiętam (taki chyba jak Gołota dostał swego czasu w głowę... :D )
    Dreams from Dreams - 7er...

  9. #9
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    To mogło być jeszcze inaczej pokombinowane, że gostek nie miał duplikatu karty tylko ten stary tel. wkładał w ten uchwyt i wtedy centralka przejmowała rolę zestawu... ale jakiś straszny mix tu widzę... ciężko coś więcej powiedzieć trzeba jeszcze rozebrać ten boczek tu pod schowkiem pasażera jak ci mówiłem czasem tam wkładali centralki sprawdź to miejsce jeszcze...
    Dreams from Dreams - 7er...

  10. #10
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    a ja widze proste rozwiazanie pójdz po przewodzie i przewiduje ze trafisz tylko do bagaznika :/ porównaj tez ten antenowy z bagaznika z tym który wychodzi od tel.

    pzdr

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •