witam
Mam bardzo duży problem z autem od chwili gdy go kupiłem. Trzepie mi autem od 85 w górę, wiem wiem było o tym na forum nie raz, przeczytałem o tym wszystkie posty i się do nich odniosłem wymieniając rzeczy : drążek środkowy, wahacze przednie, wahacze tylne, tuleje wahliwe ustawiłem geometrie i .. du... blada ;( wszystko staram się wymieniać ale niestety mój portfel ma dno i już go bardzo dobrze widać a mechanicy magicy nie wiedzą co to i mam tu pytanie do ludzi z Trójmiasta i okolic czy znacie jakiś warsztat który zainteresuje się takim problemem na tyle że znajdą przyczynę, wsiądą przejadą się a nie wyjdzie "Czesiu" z papieroskiem zobaczy auto od spodu i powie nie wiem. Bardzo proszę o porady bo mimo że kocham BMW to zaczynam wątpić w solidność tej marki


P.S dodam jeszcze że na zimny coś stuka w okolicach lewarka zmiany biegów (automat steptronic) na ciepłym wszystko cichnie czy to objaw padającej skrzyni? 8/

acha i jeszcze jedno podobno mam padnięty czujnik abs tak mówił poprzedni właściciel ale żadna kontrolka się nie świeci czy ABS może wariować i lekko wciskać hamulec gdzieś z tyłu? co by powodowało wibrację?