Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: [ blacharka] zmiana na szeroką maske E32

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zIeLoNy3000
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    152
    BMW
    E34 M50B25 & E36 M52B20
    Skąd
    Bydgoszcz

    [ blacharka] zmiana na szeroką maske E32

    witam! prosze o szybką pomoc. Moze wyda sie wam banalne ale miałem stłuczke i rozwaliłem całą maske i całą nerke przednią. Czy po zdemontowaniu mojej "wąskiej maski i grila" będzie pasował bez żadnych przeróbek gril i maska szeroka kompletna od V8 ?? trzeba cos przerabiac czy wchodzi wszystko w seryjne miejsce ?? po jutrze jade po caly zestaw i tak sie teraz zastanawiam. pozdrawiam serdecznie i sory za glupie pytanie. licze na pomoc :)

  2. #2
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Jak masz cały zestaw to wchodzi bez problemu. Pamiętaj że potrzebujesz maske, grill, listwę spod lamp i grilla, i te plastiki co są dookoła lamp :)

    EDIT: Chyba będziesz potrzebował plastik który znajduje się między maską a grillem, wchodzą w niego górne mocowania grilla.

  3. #3
    Dokładnie to co powyzej napisano :)

    W sumie to szeroka japa sporo ładniejsza. Głowa go góry - rozbity przód to nie tragedia :)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    I do tego zderzak z wlotami od V8 lub V12 i będzie miodzio

  5. #5
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    Cytat Zamieszczone przez mrekor
    Jak masz cały zestaw to wchodzi bez problemu. Pamiętaj że potrzebujesz maske, grill, listwę spod lamp i grilla, i te plastiki co są dookoła lamp :)

    EDIT: Chyba będziesz potrzebował plastik który znajduje się między maską a grillem, wchodzą w niego górne mocowania grilla.
    mrekor o jakim palstiku mówisz, żaden plastik nie jest potrzebny po zdjęciu wąskich nerek i szerokich ramek wokół lamp zobaczysz miejsce dwa wycięcia w blasze to dziury pod wpięcie szerokiej nery bo szeroka jest wpinana a nie przykręcana na śrubki jak wąska. wszystko pasuje bez żadnych przeróbek sprawdzałęm w poniedziałek u siebie bo też planuje taką zmianę , cały komplecik do tej opercaji czeka cierpliwie w garażu

  6. #6
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz

    To wszystko co będzie Ci potrzebne do przeróbki.

    Jeśli chodzi o spasowanie to maska ma ciut inaczej rozstawione śruby.Tzn jest mocowana z dwóch stron po 3 śrubki a z jednej strony da się przykręcić tylko dwie.Więc zamiast 6 śrub jest 5 co oczywiście w niczym nie przeszkadza.

    I tak jak napisała Rodzinabmw,dopełnieniem będzie jeszcze zderzak z wlotami ale to już trochę ciężej dostać(wiem bo szukałem ponad rok,za to efekt )

    pozdr

  7. #7
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    dokładnie tak to wszystko czego ci trzeba zgodze sie też z marcinem w sprawie zderzaka super sprawa

    Dzuda,

    o jakich mocowaniach i nie pasowaniu śrub mówisz nie prościej odpiać ramiona z siłownikami od starej i całą maske odkrecic na zawiasie głównym na przednim pasie chodzi o te uchwyty w których jest ta rurka (zawias maski) odkrecasz 2 śruby na klucz 10 przekłądasz i wszystko gra

  8. #8
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    No może i tak ale gość od którego kupiłem maskę w zestawie tego mi nie dał...

  9. #9
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    A widzisz wiedz zIeLoNy3000, gdy pojedziesz po maske na szeroki ryjek pamiętaj żeby miała ta rurke po środku (główny zawias) wtedy nie bedzie żadnych problemów może nawet obejdzie sie bez pasowania

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zIeLoNy3000
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    152
    BMW
    E34 M50B25 & E36 M52B20
    Skąd
    Bydgoszcz
    gościu mi wymontowuje caly zestaw od V8. Kompletna szeroka maska z mocowaniami itd, wszystkie plastiki wokół lamp + nerka i oczywiscie ta dolna listwa. Za cały komplet daje 400 zł. Gościu ma na placu całą V8 do rozbiórki więc może i dokladka sie znajdzie :) w sobote jade. pozdrawiam ! P.S kupuje wszystko to co jest na fotce ktorą wkleil Dzuda

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •