Ostatnimi czasy zaczął mi się psuć PDC. Moja 7 wyszła z salonu bardzo ubogo. Podejrzewam, że była to jakaś socjalna wersja. Poprzedni właściciel doposażył auto w PDC coś w ten deseń: http://allegro.pl/czujnik-cofania-pa...206002223.html . W lusterku znajduje się głośnik, który wydaje charakterystyczne BI --- BI--- Podczas cofania ze zmienną częstotliwością. Najpierw przestało wydawać dzwięk, ale w sumie było mi to na rękę, bo chciałem zdemontować głośnik. Jednak dziś przestało w ogóle działać. Lusterko jest podpiętę pod wsteczny bieg. W momencie "wrzucenia" biegu wstecznego na lusterku pojawia się auto i pokazuje ile metrów pozostało do przeszkody. Obecnie w momencie wrzucenia wstecznego włączają się czujniki przednie... Zdjąłem skórzana ochrone gałki od biegów, aby poszukać jakiś kabli i elektryki jednak nic tam nie znalazłem. Miał ktoś może do czynienia z tego typu ustrojstwem ? Pytam zanim dojde po kablach " co z czym " i rozbiore cały samochód. Są może jakieś bezpieczniki, które mogło wywalić ? Nie wiem gdzie szukać usterki.