Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: BMW 740d czy warto

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    10

    BMW 740d czy warto

    Witam , koledzy powiedzcie czy warto to autko za tą kasę http://otomoto.pl/bmw-740-740-d-245-...C13999344.html , lub doradźcie jakieś autko

    pozdro
    Ftomay
    Mam się z zamiarem na 7-eme

  2. #2
    Vip Vip Awatar Johnny_Bravo
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    753
    BMW
    750i
    Skąd
    Poznań
    kolega się już 17 miesięcy nosi z zakupem wiec koledzy poradźcie coś

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar YBSA
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    433
    BMW
    730d 2001r.
    Skąd
    WPZ
    Współczuję koledze. Wiem co to znaczy zakup auta w Polsce. Sam szukałem swojej 7er kilka m-cy. Pisałem na forach, przeglądałem ogłoszenia, tysiące kilometrów zjeżdżonych i wydane setki PLNów aby oglądać te igły, rarytasy, diamenty koneserskie czy jak tam handlarze nazywają te swoje dobite przez niemców sztrucle. Oczywiście wszystko po 160-190tyś km nie ważne czy diesel czy nie :D Przecież to qwa ręce opadają!
    W końcu się udało znaleźć egzemplarz od uczciwego i normalnego sprzedawcy który o dziwo nie skręcił licznika, powiedział wszystko co trzeba poprawić lub naprawić. Opowiedział całą historię auta... Ehh żeby tak wszyscy w PL sprzedawali auta jak ten gość to niemcy przyjeżdzali by po samochody do nas...
    Jeżeli chodzi o auto z ogłoszenia:
    1)sprzedaje je komis- na bank będzie jakiś wałek z autem typu zatuszowanie usterki lub szybka doraźna naprawa która wyjdzie w czasie powrotu do domu
    2)Przebieg tego auta to fikcja! Typowy polski stan licznika... Kto dieslem robi rocznie 17.000km? Jeżeli nawet to nie sprzedaje go spooro po niżej ceny rynkowej! Ceny DOBREJ 740d zaczynają się od 32.000zł. Pomyśl za ile komis musiał odkupić to auto skoro zarabia na nim ok 3-4tyś zł!
    3)Pomimo że przebieg jest cofnięty o jakieś (lekko) 150.000km to facet daje książkę serwisową. Czyli wynika z tego że jest ona SFAŁSZOWANA!
    Na tym etapie ja bym zakończył interesy z tym typem.

  4. #4
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Jeżeli kupowałbym auto w takim przedziale cenowym to zainwestowałbym kilka stówek w miernik lakieru. Książkę serwisową można sprawdzić.

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    25
    BMW
    e38
    Skąd
    wawa
    książkę serwisową zawsze można sprawdzić (ASO niestety życzy sobie za to 100zł jeśli dobrze pamiętam), jeśli byłbyś bardziej uparty to i poprzedniego właściciela w niemczech odnajdziesz :)

    ja osobiście odradzałbym jednak ten silnik, stopień jego komplikacji sprawia że w pl trudno znaleść fachowców z wiedzą i doświadczeniem w jego serwisie.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar YBSA
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    433
    BMW
    730d 2001r.
    Skąd
    WPZ
    Cytat Zamieszczone przez adrian_76
    ja osobiście odradzałbym jednak ten silnik, stopień jego komplikacji sprawia że w pl trudno znaleść fachowców z wiedzą i doświadczeniem w jego serwisie.
    Chyba nie wiesz co piszesz....

    - mamo, mamo, dlaczego ci ludzie klękają?
    - bo to jedzie BMW e38 synku...
    -------------------------------------------------
    ///M-Sport Individual

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    41
    BMW
    E30 325i
    Skąd
    Kobyłka
    Halogeny od "benzyny" tez jakos dobrze nie przemawiaja...

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Ja miałem 740d jak kupowałem miałe 200tyś jak sprzedawałaem 270 prawie i nie moge złego słowa powiedzieć, silnik mnie praktycznie nie interesował po za filtrami itd itp. Jedyne co mogę powiedzieć to chyba tylko to że to był ostatnio pożądny diesel w bmw bo w E65 sie nie odważyłem na ropniaka... Co do cen hmm moze nie mam szczęścia na wariatów ale u mnie powyżej 30tys nawet nikt nie zadzwonił, ZERO zainteresowania. Jak tylko dalem 29900 zaczęły sie telefony...

  9. #9
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Ja miałem 740d jak kupowałem miałe 200tyś jak sprzedawałaem 270 prawie i nie moge złego słowa powiedzieć, silnik mnie praktycznie nie interesował po za filtrami itd itp. Jedyne co mogę powiedzieć to chyba tylko to że to był ostatnio pożądny diesel w bmw bo w E65 sie nie odważyłem na ropniaka... Co do cen hmm moze nie mam szczęścia na wariatów ale u mnie powyżej 30tys nawet nikt nie zadzwonił, ZERO zainteresowania. Jak tylko dalem 29900 zaczęły sie telefony...

    Aldik i sie wydało ,wymienaiłeś sam filtry ,ale oleju nie :hah: przeciez jak sprzedawałes to miała 150 tys ;D

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez ELVIS
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Ja miałem 740d jak kupowałem miałe 200tyś jak sprzedawałaem 270 prawie i nie moge złego słowa powiedzieć, silnik mnie praktycznie nie interesował po za filtrami itd itp. Jedyne co mogę powiedzieć to chyba tylko to że to był ostatnio pożądny diesel w bmw bo w E65 sie nie odważyłem na ropniaka... Co do cen hmm moze nie mam szczęścia na wariatów ale u mnie powyżej 30tys nawet nikt nie zadzwonił, ZERO zainteresowania. Jak tylko dalem 29900 zaczęły sie telefony...

    Aldik i sie wydało ,wymienaiłeś sam filtry ,ale oleju nie :hah: przeciez jak sprzedawałes to miała 150 tys ;D
    haha no pomyłka, olej też mi sie zdarzało haha a co do licznika to głupi jestem, że nie cofnołem bo pewnie bym sprzedał szybciej i drożej....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •