Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 55

W±tek: Dr±¿ek ¶rodkowy

  1. #1
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Oct 2009
    Posty
    249
    BMW
    728
    Sk±d
    Ostro³êka

    Dr±¿ek ¶rodkowy

    Witam. Panowie mam luz na kierownicy, zawieszenie jest ok tylko luz podobno jest na dr±¿ku ¶rodkowym. Znalaz³em na allegro tylko nie wiem czy to jest ten dr±¿ek bo mechanik mówi³ ¿e s± tam jakie¶ krzy¿aki i je¿eli to ten dr±¿ek to czy w ogóle nadaje siê czy wart jest tych pieniêdzy, czy szukac czego¶ innego.

    http://www.moto.allegro.pl/drazek-ki...170899374.html
    728i

  2. #2
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Nov 2008
    Posty
    58

    drazak

    tak to jest drazek do bmw sam taki niedawno wymienia³em p³aci³em podobn± cenê , o ile wiem niema tam zadnych krzyzakow, pó¿niej trzeba zrobiæ jeszcze zbie¿no¶æ . hi .

  3. #3
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Sk±d
    BEUTHEN/Bytom
    MEYLE to szmelc ,ale Twój wybór :)

  4. #4
    Vip Vip Awatar coboss
    Do³±czy³
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Sk±d
    Szlachta Rydzyñska ko³o wsi Leszno
    Jako oryginalna czê¶æ zamienna, je¿eli chodzi o dr±¿ki jest to TRW i bardzo polecam, bêdzie dro¿szy ale solidny.

    A co do krzy¿aków to czasami mechanicy s± "normalni inaczej" i inaczej nazywaj± czê¶ci, mia³em klientów na czê¶ci co przychodzili po co¶ a okazywa³o siê, ¿e maj± kupiæ zupe³nie co¶ innego dla niektórych mechaników kolumna to przek³adnia itd. wiêc upewnij siê, ¿e na pewno chodzi mu o dr±¿ek ¶rodkowy!
    ---===Bo rado¶æ to suma drobnych przyjemno¶ci===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze wzglêdu na ograniczony czas coraz rzadziej zagl±dam na forum :(
    W sprawach pilnych proszê o kontakt na maila coboss@op.pl pamiêtajcie o zaznaczeniu, ¿e jeste¶cie klubowiczami!

  5. #5
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Sep 2008
    Posty
    73
    BMW
    e38 740iA
    Sk±d
    Wroc³aw
    Po zni¿kach TRW mo¿na mieæ za ok 350z³, tylko widzê ¿e czas dostawy mo¿e nie byæ natychmiastowy
    Chcia³bym umrzeæ jak mój dziadek, we ¶nie, a nie w panice jak jego pasa¿erowie..

  6. #6
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Oct 2009
    Posty
    249
    BMW
    728
    Sk±d
    Ostro³êka
    Dziêki koledzy za wypowiedzi to ja siê upewniê ¿e to o ten dr±¿ek mu chodzi.
    Dzi¶ zobaczy³em o jak± czê¶c mu chodzi³o znalaz³em na allegro ale tylko u¿ywkiê
    http://moto.allegro.pl/drazek-kierow...196236269.html
    chodzi mi czy mo¿e mo¿na dostac taki nowy dr±¿ek czy ten z allegro jest co¶ wart w koñcu orygina³.
    728i

  7. #7
    Vip Vip Awatar coboss
    Do³±czy³
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Sk±d
    Szlachta Rydzyñska ko³o wsi Leszno
    Dobrze, ¿e spyta³e¶. Nie ka¿demu psu Burek na imiê ale mechanicy s± czêsto ze wsi wiêc dla nich Burek to Burek ludzie co sprzedaj± czê¶ci samochodowe bêd± wiedzieli najlepiej jakie jest ¿ycie z nimi.

    Co do kolumny kierowniczej sprawd¼ w realOEM jej numer i zadzwoñ do ASO spytaj o cenê, ró¿nie bywa czasami zaskakuj± pozytywnie. W ka¿dym razie bêdziesz mia³ banana na twarzy albo Ciê zadowol± cen± albo waln± tak±, ¿e tylko siê ¶miaæ :)
    ---===Bo rado¶æ to suma drobnych przyjemno¶ci===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze wzglêdu na ograniczony czas coraz rzadziej zagl±dam na forum :(
    W sprawach pilnych proszê o kontakt na maila coboss@op.pl pamiêtajcie o zaznaczeniu, ¿e jeste¶cie klubowiczami!

  8. #8
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar Pawel'88
    Do³±czy³
    Oct 2013
    Posty
    589
    BMW
    e38 740iL
    Sk±d
    Bia³a Podlaska / Warszawa
    Witam.
    Aby nie zak³adaæ nowego takiego samego tematu napiszê tu:
    Pad³ mi dr±¿ek ¶rodkowy - jakiej firmy dr±¿ek kupiæ? Mój specjalista powiedzia³ ¿e to koszt 800 z³, jednak ja widzê np. na allegro dra¿ki du¿o tañsze, lecz jak z ich jako¶ci± wykonania?

  9. #9
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Jun 2013
    Posty
    251
    BMW
    e38 740iL 98'
    Sk±d
    Raszyn
    Ja wymienia³em w zesz³ym roku dr±¿ek ¶rodkowy. Te¿ siê zastanawia³em nad firm± i kupi³em teknorot bo by³ tutaj polecany. Zrobi³em na nim jakie¶ 10 tys. Wszystko ok z nim jest :) tak¿e polecam. Cena ¶mieszna bo oko³o 170 z³. Ja wymieni³em odrazu koñcówki. Je¿eli chodzi o wymianê to nie jest to skomplikowane. Ale ¶ci±gacze do sworzni Trzeba mieæ :)

  10. #10
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar Pawel'88
    Do³±czy³
    Oct 2013
    Posty
    589
    BMW
    e38 740iL
    Sk±d
    Bia³a Podlaska / Warszawa
    Koñcówki ju¿ mam wymienione. Okaza³o siê ¿e jeszcze Dr±¿ek jest do zmiany. W tego teknorota to raczej niedowierzam ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •