Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 41 do 50 z 55

W±tek: Dr±¿ek ¶rodkowy

  1. #41
    Do¶wiadczony U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Sk±d
    Warszawa
    https://allegro.pl/oferta/drazek-sro...-01-7932036674 Albo Delphi. Dla mnie to bez ró¿nicy. Sami wiecie jak to teraz jest z tymi firmami. Cz³owiek zap³aci zqa TRW i walnie tak samo szybko jak Teknorot. Tak jak z wahaczami. Kupi³em komplet Master Sporta za 650 z koñcówkami i ³±cznikami i jest ok. Czasy mamy takie, ¿e firma juz o niczym nie ¶wiadczy wiêc po co przep³acaæ.

  2. #42
    Vip Vip
    Do³±czy³
    Mar 2013
    Posty
    145
    BMW
    E38 728iA 99r
    Sk±d
    Cieszyn

    Post

    W³o¿y³em dr±¿ek trw za 700 z³ i koncowki moog. Po 30 ty¶ km znowu jest luz na dr±¿ku. Koñcówki ok. Du¿o dobrego s³ysza³em o czê¶ciach teknorot mo¿e taki teraz kupiê 200 z³ na Alle.
    Ostatnio edytowane przez JanuszE38 ; 20-06-2019 o 17:29

  3. #43
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar Aldik
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Sk±d
    Katowice
    A rts robi ? Co¶ kiedy¶ do e65 kupi³em i pamietam ze po wielu km by³o nadal idealne . Przekonali mnie w sklepie i nie ¿a³owa³em

  4. #44
    Do¶wiadczony U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Nov 2012
    Posty
    1,085
    BMW
    e38 2001r M62TUB44 + LPG
    Sk±d
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez shebi Zobacz posta
    Ja kupiem w tym miesi±cu TRW, jestem zadowolony, nie mam uwag .
    Poprzedni te¿ chyba TRW (ale nie na 100%) wytrzyma³ mi 6-7 lat i130kkm.
    Pamiêtaj o tulei dr±¿ka lemforder za ~50zl.
    Mo¿e kogo¶ zainteresuje (odgrzewam bo sam szukam dr±¿ka w³a¶nie):

    Po 3 latach jazdy (rok nie je¼dzi³em) relatywnie dobrymi drogami (85% warszawa + 10% autostrady + 5% inne), dr±¿ek TRW ma ju¿ luzy. Przebieg to oko³o 30-40kkm.
    Bior±c pod uwagê, ¿e obecnie dr±¿ek TRW kosztuje ~700z³, czyli 2x tyle co 4 lata temu (~350z³), to my¶lê ¿e jego zakup nie ma sensu. Teraz bêdê bra³ co¶ innego.

  5. #45
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    May 2010
    Posty
    963
    BMW
    e32 m30b35
    Sk±d
    zachpom kalisz pom
    Blog
    1
    autodoc patrzales

  6. #46
    Do¶wiadczony U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Nov 2012
    Posty
    1,085
    BMW
    e38 2001r M62TUB44 + LPG
    Sk±d
    Warszawa
    nie, bo interesuje mnie faktura VAT (kupujê na firmê)

  7. #47
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Oct 2012
    Posty
    213
    BMW
    Jest 740iL 1995 r. Ex: e38 730i, e38 735i, E39 523i,E36 320i cabrio
    Sk±d
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez shebi Zobacz posta
    Mo¿e kogo¶ zainteresuje (odgrzewam bo sam szukam dr±¿ka w³a¶nie):

    Po 3 latach jazdy (rok nie je¼dzi³em) relatywnie dobrymi drogami (85% warszawa + 10% autostrady + 5% inne), dr±¿ek TRW ma ju¿ luzy. Przebieg to oko³o 30-40kkm.
    Bior±c pod uwagê, ¿e obecnie dr±¿ek TRW kosztuje ~700z³, czyli 2x tyle co 4 lata temu (~350z³), to my¶lê ¿e jego zakup nie ma sensu. Teraz bêdê bra³ co¶ innego.
    Zmartwi³e¶ mnie t± informacj±, bo planujê zakupiæ w³a¶nie TRW... Jak sprawdzasz luz na dr±¿ku ¶rodkowym?
    xxxxxxxxxxx (MOD edit) dysponujê blokadami rozrz±du M60, M62, M62TU

  8. #48
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar Aldik
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Sk±d
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez korzeñ Zobacz posta
    Zmartwi³e¶ mnie t± informacj±, bo planujê zakupiæ w³a¶nie TRW... Jak sprawdzasz luz na dr±¿ku ¶rodkowym?
    Auto rok nie je¼d¿one to te¿ ¶rednio dla gum, ale jednak powinni ciut d³u¿ej wytrzymaæ. Lata temu kupowa³em we www.asobmw.pl i ch³opaki dawali 24 meisi±ce gwarancji co mnie zaciekawilo :) Ale nie wiem ile wytrzyma³, bo sprzedawa³em auto i by³a to juz wymiana uzgodniona z nowym klientem.

  9. #49
    Do¶wiadczony U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Sk±d
    Warszawa
    Tez teraz wymienia³em i kupi³em Meyle za co¶ ko³o 350 z³. Zobaczymy ile poci±gnie ale przy moich przebiegach to na parê lat mam spokój. Chyba nie warto dop³acaæ drugie tyle do TRW skoro po 40kkm juz s± luzy.

  10. #50
    Do¶wiadczony U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Nov 2012
    Posty
    1,085
    BMW
    e38 2001r M62TUB44 + LPG
    Sk±d
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez korzeñ Zobacz posta
    Zmartwi³e¶ mnie t± informacj±, bo planujê zakupiæ w³a¶nie TRW... Jak sprawdzasz luz na dr±¿ku ¶rodkowym?
    Jak by³em na rocznym przegl±dzie to mi diagnosta powiedzia³, ale to tylko bardzo porz±dni diagno¶ci potrafi± takie rzeczy wy³apaæ (g³ównie stacja dla TIR - zwykle s± tam lepsi diagno¶ci) - no chyba ¿e co¶ siê ju¿ ewidentnie rozlatuje. Ale do tego jak doda³em parê objawów: lekko mi puka podczas lekkiego majtania kierownic± lewo-prawo, jakby luz, lekkie drgania kierownicy przy pewnych prêdko¶ciach. Oczywi¶cie wszystko to nie jest 100% jednoznaczne (poza akurat tym diagnost±), ale i tak robiê ty³ zawieszenia, wiêc i tak jadê na naprawê zawieszenia koñcz±c± siê geometri±, wiêc stwierdzi³em ¿e chce mieæ spokój z ca³ym zawieszeniem na raz i to zrobiê (bo kilka czynników uprawdopodabnia³o dr±¿ek - diagnosta, jakby luzy, odczucia).

    Jeste¶ z Warszawy to podjed¼ tu na przegl±d (tu ten dobry diagnosta, ale te¿ nie 100% zawsze wy³api±): przegladypojazdow.pl
    oraz tu (przegl±d darmowy - podjedz po 16-17 (najlepiej zadzwoñ kiedy), ale tez nie zawsze 100% wy³api±): www.blonski.com.pl

    Ja podjecha³em do obu - ka¿dy co¶ pomin±³ (wiêkszo¶æ jednak by³a wspólna), nakupi³em ró¿nych czê¶ci i pojadê do B³oñskiego na wymianê (specjalizuj± siê na naprawach zawieszeñ i w miarê siê na tym znaj±) - podje¿d¿asz rano, odstoisz w kolejce (lub zostawiasz auto) i bez umawiania w du¿e kilka godzin ci to zrobi± tego samego dnia - "od rêki".

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •