Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Poka¿ wyniki od 51 do 55 z 55

W±tek: Dr±¿ek ¶rodkowy

  1. #51
    Do¶wiadczony U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Nov 2012
    Posty
    1,085
    BMW
    e38 2001r M62TUB44 + LPG
    Sk±d
    Warszawa
    Ja zamówi³em Delphi teraz - cena podobna. Zobaczymy. To TRW to zdro¿a³o x2 przez ostanie lata, no chyba ¿e jako¶æ teraz te¿ 2x lepsza, ale wola³em ju¿ nie ryzykowaæ. Jak by³bym pewien ¿e 2x lepsze ni¿ ostatnio to bym kupi³, ale tak w ciemno to nie. :)

  2. #52
    Do¶wiadczony U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Nov 2012
    Posty
    1,085
    BMW
    e38 2001r M62TUB44 + LPG
    Sk±d
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    Auto rok nie je¼d¿one to te¿ ¶rednio dla gum, ale jednak powinni ciut d³u¿ej wytrzymaæ. Lata temu kupowa³em we www.asobmw.pl i ch³opaki dawali 24 meisi±ce gwarancji co mnie zaciekawilo :) Ale nie wiem ile wytrzyma³, bo sprzedawa³em auto i by³a to juz wymiana uzgodniona z nowym klientem.
    Gara¿ podziemny, wiêc nie tragedia, czasem tez siê poturla³em gdzie¶, nie ¿e tak równo ca³y rok kompletnie tylko sta³o...
    Sprawdzi³êm tam: TRW ~700, BMW ~1100, to bior±c pod uwagê moje do¶wiadczenia to ju¿ bym wola³ z tych dwóch orygina³ braæ. Ale wzi±³em Delphi za ~300 z hakiem.

  3. #53
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Oct 2012
    Posty
    213
    BMW
    Jest 740iL 1995 r. Ex: e38 730i, e38 735i, E39 523i,E36 320i cabrio
    Sk±d
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez shebi Zobacz posta
    Ja podjecha³em do obu - ka¿dy co¶ pomin±³
    Bo bardzo ciê¿ko jest wy³apaæ luzy w tych samochodach.
    Z us³ug zewnêtrznych korzystam tylko ze zbie¿no¶ci u Dobruckiego, Pan Sylwester co ustawia tam zbie¿no¶æ to prawdziwy fachura, a i BMW ogarnia (obci±¿enie, sprawdzi czy nie ma luzów przed ustawieniem), resztê robiê sam mam gara¿ i kana³.
    Temat dr±¿ka ciekawi mnie poniewa¿ mam jeszcze orygina³ w³a¶nie z oznaczeniem TRW. Nie mam problemów ¿eby wychwyciæ luzy wahaczy, koñcówek dr±¿ków, tulei a ten dr±¿ek ¶rodkowy badam i badam i nie mogê wy³apaæ niczego, ¿adnego luzu.
    Niestety na kierownicy wyczuwam luz i obawiam siê ¿e mo¿e to byæ co¶ z przek³adni±, lekkie pukanie wyczuwalne kiedy obmacujê przek³adniê (mam servotronic).
    W ka¿dym razie zanim zacznê d³ubaæ przy przek³adni to wymieniê dr±¿ek.
    xxxxxxxxxxx (MOD edit) dysponujê blokadami rozrz±du M60, M62, M62TU

  4. #54
    Do¶wiadczony U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Nov 2012
    Posty
    1,085
    BMW
    e38 2001r M62TUB44 + LPG
    Sk±d
    Warszawa
    w przek³adni masz te¿ ¶rubê do ustawiania jakby kasowania luzu czy si³y powrotu

  5. #55
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar Aldik
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Sk±d
    Katowice
    W sumie j±³ dobrze pamietam to ten dró¿ek w 2010 kosztowa³ 500-1000 z³ za zamienniki, wiec ceny siê raczej nie zmieni³y a nawet posz³y w dó³

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •