Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 11 do 20 z 55

W±tek: Dr±¿ek ¶rodkowy

  1. #11
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Jun 2013
    Posty
    251
    BMW
    e38 740iL 98'
    Sk±d
    Raszyn
    Te¿ podchodzi³em do teknorota z dystansem ale u mnie zdaje egzamin w przeciwieñstwie do meyle który jak dla mnie jest syfem strasznym. To tak samo jak wszyscy siê ¶miej± z firmy ted-gum. A potem na w³asne oczy widzia³em ¿e ted-gum robi dla lemforder i ma³o tego. Nawet siê z tym nie kryj± bo zamawiaj±c tuleje z ted-gum, mia³em w ¶rodku lemforder...

  2. #12
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar Pawel'88
    Do³±czy³
    Oct 2013
    Posty
    589
    BMW
    e38 740iL
    Sk±d
    Bia³a Podlaska / Warszawa
    ok, dzieki za pomoc. Pomysle nad tym. W sumie coraz czesciej zaczynam wierzyc w to ze malo znana firma wcale nie jest gorsza od znanej. Samemu trzeba przetestowac aby sie przekonac. A dlaczego mowisz ze firma Meyle to lipa? Moj czlowiek ktory zajmuje sie mechanika bardzo wielbi ta firme i zachwala, jesli chodzi o elementy zawieszenia.

  3. #13
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Jun 2013
    Posty
    251
    BMW
    e38 740iL 98'
    Sk±d
    Raszyn
    Mia³em koñcówki dr±¿ków meyle w e38 to wytrzyma³y niewiele ponad pó³ roku. Czujnik jeden tez mia³em meyle to czê¶ciej nie dzia³a³ ni¿ dzia³a³... wiêcej nerwów mnie kosztowa³y czê¶ci meyle ni¿ to warte. Dlatego totalnie sobie odpuszczam tê firme.

  4. #14
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar Aldik
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Sk±d
    Katowice
    trudno mi powiedzieæ jakiej firmy ale ja w e38 to wada. Czêsto padaj±. Wiêc ja bym wybra³ na pewno z wy¿szej pó³ki .

  5. #15
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar Pawel'88
    Do³±czy³
    Oct 2013
    Posty
    589
    BMW
    e38 740iL
    Sk±d
    Bia³a Podlaska / Warszawa
    Wy¿sza pó³ka (dro¿sza) nie znaczy lepsza... Sam z ciekawo¶ci wezmê ten dr±¿ek Teknorota. Jakbym wcze¶niej pomy¶la³ to kupi³bym go razem z zestawem koñcówek tej samej firmy za du¿o taniej ni¿ kupi³em same koñcówki (Meyle). Jednak dosta³em gwarê od mechanika na te koñcówki i robotê, wiêc mo¿e nie zrobi³em ¼le. Zobaczymy ile to poje¼dzi...

  6. #16
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Jul 2014
    Posty
    250
    BMW
    E38 728 Shadow Line
    Sk±d
    KATowice
    Teknorot to w³oska firma,od lat stosuje elementy zawiasu w innych autach ,nie narzekalem nigdy na wahacze czy koncówki dr±zków.Cenowo bardzo przystepni,jakosciowo równie¿,robia zamienniki praktycznie do ka¿dego auta.Obecnie w drugim aucie mam w³asnie wahacze Teknorota i koncówki dr±zkow.

  7. #17
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Apr 2012
    Posty
    345
    BMW
    e38 750i
    Sk±d
    Wa³brzych
    równie¿ mogê poleciæ teknorota, mia³em dr±¿ek + koñcówki w e38 3.5 je¼dzi³em ponad rok po wa³brzyskich drogach (a mamy tu spore dziury) i nie by³o ¿adnego problemu, teraz te¿ w mojej 4.4 szykuje siê wymiana i na pewno kupie teknorota.

  8. #18
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Jul 2014
    Posty
    250
    BMW
    E38 728 Shadow Line
    Sk±d
    KATowice
    http://allegro.pl/listing/listing.ph...2-default-0905

    jak widac cenowo bardzo przystepni

  9. #19
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar Aldik
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Sk±d
    Katowice
    Fakt drogo nie znaczy dobrze - ale jak kolega powy¿ej dosta³ gwarancje to chyba ok :)

  10. #20
    Do¶wiadczony U¿ytkownik
    Do³±czy³
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Sk±d
    ...
    Cytat Zamieszczone przez kat Zobacz posta
    Teknorot to w³oska firma,
    Teknorot to turecka firma, tak samo jak kebab :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •