Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 55 z 55

Wątek: Drążek środkowy

  1. #51
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    1,085
    BMW
    e38 2001r M62TUB44 + LPG
    Skąd
    Warszawa
    Ja zamówiłem Delphi teraz - cena podobna. Zobaczymy. To TRW to zdrożało x2 przez ostanie lata, no chyba że jakość teraz też 2x lepsza, ale wolałem już nie ryzykować. Jak byłbym pewien że 2x lepsze niż ostatnio to bym kupił, ale tak w ciemno to nie. :)

  2. #52
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    1,085
    BMW
    e38 2001r M62TUB44 + LPG
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    Auto rok nie jeźdżone to też średnio dla gum, ale jednak powinni ciut dłużej wytrzymać. Lata temu kupowałem we www.asobmw.pl i chłopaki dawali 24 meisiące gwarancji co mnie zaciekawilo :) Ale nie wiem ile wytrzymał, bo sprzedawałem auto i była to juz wymiana uzgodniona z nowym klientem.
    Garaż podziemny, więc nie tragedia, czasem tez się poturlałem gdzieś, nie że tak równo cały rok kompletnie tylko stało...
    Sprawdziłęm tam: TRW ~700, BMW ~1100, to biorąc pod uwagę moje doświadczenia to już bym wolał z tych dwóch oryginał brać. Ale wziąłem Delphi za ~300 z hakiem.

  3. #53
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    213
    BMW
    Jest 740iL 1995 r. Ex: e38 730i, e38 735i, E39 523i,E36 320i cabrio
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez shebi Zobacz posta
    Ja podjechałem do obu - każdy coś pominął
    Bo bardzo ciężko jest wyłapać luzy w tych samochodach.
    Z usług zewnętrznych korzystam tylko ze zbieżności u Dobruckiego, Pan Sylwester co ustawia tam zbieżność to prawdziwy fachura, a i BMW ogarnia (obciążenie, sprawdzi czy nie ma luzów przed ustawieniem), resztę robię sam mam garaż i kanał.
    Temat drążka ciekawi mnie ponieważ mam jeszcze oryginał właśnie z oznaczeniem TRW. Nie mam problemów żeby wychwycić luzy wahaczy, końcówek drążków, tulei a ten drążek środkowy badam i badam i nie mogę wyłapać niczego, żadnego luzu.
    Niestety na kierownicy wyczuwam luz i obawiam się że może to być coś z przekładnią, lekkie pukanie wyczuwalne kiedy obmacuję przekładnię (mam servotronic).
    W każdym razie zanim zacznę dłubać przy przekładni to wymienię drążek.
    xxxxxxxxxxx (MOD edit) dysponuję blokadami rozrządu M60, M62, M62TU

  4. #54
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    1,085
    BMW
    e38 2001r M62TUB44 + LPG
    Skąd
    Warszawa
    w przekładni masz też śrubę do ustawiania jakby kasowania luzu czy siły powrotu

  5. #55
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    W sumie jął dobrze pamietam to ten dróżek w 2010 kosztował 500-1000 zł za zamienniki, wiec ceny się raczej nie zmieniły a nawet poszły w dół

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •