Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 55

Wątek: Drążek środkowy

  1. #41
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    https://allegro.pl/oferta/drazek-sro...-01-7932036674 Albo Delphi. Dla mnie to bez różnicy. Sami wiecie jak to teraz jest z tymi firmami. Człowiek zapłaci zqa TRW i walnie tak samo szybko jak Teknorot. Tak jak z wahaczami. Kupiłem komplet Master Sporta za 650 z końcówkami i łącznikami i jest ok. Czasy mamy takie, że firma juz o niczym nie świadczy więc po co przepłacać.

  2. #42
    Vip Vip
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    145
    BMW
    E38 728iA 99r
    Skąd
    Cieszyn

    Post

    Włożyłem drążek trw za 700 zł i koncowki moog. Po 30 tyś km znowu jest luz na drążku. Końcówki ok. Dużo dobrego słyszałem o częściach teknorot może taki teraz kupię 200 zł na Alle.
    Ostatnio edytowane przez JanuszE38 ; 20-06-2019 o 17:29

  3. #43
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    A rts robi ? Coś kiedyś do e65 kupiłem i pamietam ze po wielu km było nadal idealne . Przekonali mnie w sklepie i nie żałowałem

  4. #44
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    1,085
    BMW
    e38 2001r M62TUB44 + LPG
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez shebi Zobacz posta
    Ja kupiem w tym miesiącu TRW, jestem zadowolony, nie mam uwag .
    Poprzedni też chyba TRW (ale nie na 100%) wytrzymał mi 6-7 lat i130kkm.
    Pamiętaj o tulei drążka lemforder za ~50zl.
    Może kogoś zainteresuje (odgrzewam bo sam szukam drążka właśnie):

    Po 3 latach jazdy (rok nie jeździłem) relatywnie dobrymi drogami (85% warszawa + 10% autostrady + 5% inne), drążek TRW ma już luzy. Przebieg to około 30-40kkm.
    Biorąc pod uwagę, że obecnie drążek TRW kosztuje ~700zł, czyli 2x tyle co 4 lata temu (~350zł), to myślę że jego zakup nie ma sensu. Teraz będę brał coś innego.

  5. #45
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    963
    BMW
    e32 m30b35
    Skąd
    zachpom kalisz pom
    Blog
    1
    autodoc patrzales

  6. #46
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    1,085
    BMW
    e38 2001r M62TUB44 + LPG
    Skąd
    Warszawa
    nie, bo interesuje mnie faktura VAT (kupuję na firmę)

  7. #47
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    213
    BMW
    Jest 740iL 1995 r. Ex: e38 730i, e38 735i, E39 523i,E36 320i cabrio
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez shebi Zobacz posta
    Może kogoś zainteresuje (odgrzewam bo sam szukam drążka właśnie):

    Po 3 latach jazdy (rok nie jeździłem) relatywnie dobrymi drogami (85% warszawa + 10% autostrady + 5% inne), drążek TRW ma już luzy. Przebieg to około 30-40kkm.
    Biorąc pod uwagę, że obecnie drążek TRW kosztuje ~700zł, czyli 2x tyle co 4 lata temu (~350zł), to myślę że jego zakup nie ma sensu. Teraz będę brał coś innego.
    Zmartwiłeś mnie tą informacją, bo planuję zakupić właśnie TRW... Jak sprawdzasz luz na drążku środkowym?
    xxxxxxxxxxx (MOD edit) dysponuję blokadami rozrządu M60, M62, M62TU

  8. #48
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez korzeń Zobacz posta
    Zmartwiłeś mnie tą informacją, bo planuję zakupić właśnie TRW... Jak sprawdzasz luz na drążku środkowym?
    Auto rok nie jeźdżone to też średnio dla gum, ale jednak powinni ciut dłużej wytrzymać. Lata temu kupowałem we www.asobmw.pl i chłopaki dawali 24 meisiące gwarancji co mnie zaciekawilo :) Ale nie wiem ile wytrzymał, bo sprzedawałem auto i była to juz wymiana uzgodniona z nowym klientem.

  9. #49
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Tez teraz wymieniałem i kupiłem Meyle za coś koło 350 zł. Zobaczymy ile pociągnie ale przy moich przebiegach to na parę lat mam spokój. Chyba nie warto dopłacać drugie tyle do TRW skoro po 40kkm juz są luzy.

  10. #50
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    1,085
    BMW
    e38 2001r M62TUB44 + LPG
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez korzeń Zobacz posta
    Zmartwiłeś mnie tą informacją, bo planuję zakupić właśnie TRW... Jak sprawdzasz luz na drążku środkowym?
    Jak byłem na rocznym przeglądzie to mi diagnosta powiedział, ale to tylko bardzo porządni diagności potrafią takie rzeczy wyłapać (głównie stacja dla TIR - zwykle są tam lepsi diagności) - no chyba że coś się już ewidentnie rozlatuje. Ale do tego jak dodałem parę objawów: lekko mi puka podczas lekkiego majtania kierownicą lewo-prawo, jakby luz, lekkie drgania kierownicy przy pewnych prędkościach. Oczywiście wszystko to nie jest 100% jednoznaczne (poza akurat tym diagnostą), ale i tak robię tył zawieszenia, więc i tak jadę na naprawę zawieszenia kończącą się geometrią, więc stwierdziłem że chce mieć spokój z całym zawieszeniem na raz i to zrobię (bo kilka czynników uprawdopodabniało drążek - diagnosta, jakby luzy, odczucia).

    Jesteś z Warszawy to podjedź tu na przegląd (tu ten dobry diagnosta, ale też nie 100% zawsze wyłapią): przegladypojazdow.pl
    oraz tu (przegląd darmowy - podjedz po 16-17 (najlepiej zadzwoń kiedy), ale tez nie zawsze 100% wyłapią): www.blonski.com.pl

    Ja podjechałem do obu - każdy coś pominął (większość jednak była wspólna), nakupiłem różnych części i pojadę do Błońskiego na wymianę (specjalizują się na naprawach zawieszeń i w miarę się na tym znają) - podjeżdżasz rano, odstoisz w kolejce (lub zostawiasz auto) i bez umawiania w duże kilka godzin ci to zrobią tego samego dnia - "od ręki".

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •