Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 55

Wątek: Drążek środkowy

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    251
    BMW
    e38 740iL 98'
    Skąd
    Raszyn
    Też podchodziłem do teknorota z dystansem ale u mnie zdaje egzamin w przeciwieństwie do meyle który jak dla mnie jest syfem strasznym. To tak samo jak wszyscy się śmieją z firmy ted-gum. A potem na własne oczy widziałem że ted-gum robi dla lemforder i mało tego. Nawet się z tym nie kryją bo zamawiając tuleje z ted-gum, miałem w środku lemforder...

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pawel'88
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    589
    BMW
    e38 740iL
    Skąd
    Biała Podlaska / Warszawa
    ok, dzieki za pomoc. Pomysle nad tym. W sumie coraz czesciej zaczynam wierzyc w to ze malo znana firma wcale nie jest gorsza od znanej. Samemu trzeba przetestowac aby sie przekonac. A dlaczego mowisz ze firma Meyle to lipa? Moj czlowiek ktory zajmuje sie mechanika bardzo wielbi ta firme i zachwala, jesli chodzi o elementy zawieszenia.

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    251
    BMW
    e38 740iL 98'
    Skąd
    Raszyn
    Miałem końcówki drążków meyle w e38 to wytrzymały niewiele ponad pół roku. Czujnik jeden tez miałem meyle to częściej nie działał niż działał... więcej nerwów mnie kosztowały części meyle niż to warte. Dlatego totalnie sobie odpuszczam tę firme.

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    trudno mi powiedzieć jakiej firmy ale ja w e38 to wada. Często padają. Więc ja bym wybrał na pewno z wyższej półki .

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pawel'88
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    589
    BMW
    e38 740iL
    Skąd
    Biała Podlaska / Warszawa
    Wyższa półka (droższa) nie znaczy lepsza... Sam z ciekawości wezmę ten drążek Teknorota. Jakbym wcześniej pomyślał to kupiłbym go razem z zestawem końcówek tej samej firmy za dużo taniej niż kupiłem same końcówki (Meyle). Jednak dostałem gwarę od mechanika na te końcówki i robotę, więc może nie zrobiłem źle. Zobaczymy ile to pojeździ...

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    250
    BMW
    E38 728 Shadow Line
    Skąd
    KATowice
    Teknorot to włoska firma,od lat stosuje elementy zawiasu w innych autach ,nie narzekalem nigdy na wahacze czy koncówki drązków.Cenowo bardzo przystepni,jakosciowo również,robia zamienniki praktycznie do każdego auta.Obecnie w drugim aucie mam własnie wahacze Teknorota i koncówki drązkow.

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    345
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Wałbrzych
    również mogę polecić teknorota, miałem drążek + końcówki w e38 3.5 jeździłem ponad rok po wałbrzyskich drogach (a mamy tu spore dziury) i nie było żadnego problemu, teraz też w mojej 4.4 szykuje się wymiana i na pewno kupie teknorota.

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    250
    BMW
    E38 728 Shadow Line
    Skąd
    KATowice
    http://allegro.pl/listing/listing.ph...2-default-0905

    jak widac cenowo bardzo przystepni

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Fakt drogo nie znaczy dobrze - ale jak kolega powyżej dostał gwarancje to chyba ok :)

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    Cytat Zamieszczone przez kat Zobacz posta
    Teknorot to włoska firma,
    Teknorot to turecka firma, tak samo jak kebab :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •