Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: [ elektryka] AKKU JAKI POWINIEN BYC POMOCY

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    111
    BMW
    750il
    Skąd
    wałbrzych

    [ elektryka] AKKU JAKI POWINIEN BYC POMOCY

    Panowie mam następny problem, a mianowicie jaki powinien byc aku w moim aucie, chodzi mi dokładnie o parametry, marka itd. bmw 750i nie long z tv i na pełnym fulu no prawie na pełnym ;) z tego co wiem ma byc 110 amper co polecacie w zamienniku prosze o sugestje z góry dzieki pozdrawiam

  2. #2
    Vip Vip Awatar Johnny_Bravo
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    753
    BMW
    750i
    Skąd
    Poznań
    varta silver - zalecany przez bmw

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    324
    BMW
    e32 m30b30 88r. e38 m62b44 99r.
    Skąd
    Stce
    jak najbardziej varta silver jest dobrym wyborem, ale są i lepsze :) Varta ultra dynamic, 95 Ah, seryjnie montowane w bmw z bogatszym wyposażeniem.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Cychol
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    751
    BMW
    R 1200 RT
    Skąd
    się biorą dzieci?
    co to jest "AUK" :?:

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    653
    BMW
    E65 735
    Skąd
    Poznań
    Cytat Zamieszczone przez Cychol
    co to jest "AUK" :?:
    nie wiesz ? ;)

    The Auk - czasopismo naukowe (kwartalnik), będące oficjalną publikacją Amerykańskiej Unii Ornitologicznej (American Ornithologists' Union, AOU), ukazujące się w niezmienionej formie, bez przerwy od 1884.

    Czasopismo zawiera artykuły z zakresu naukowych studiów nad anatomią, zachowaniem i występowaniem ptaków. Nazwa czasopisma pochodzi od angielskiej nazwy alki olbrzymiej (Great Auk), będącej symbolem AOU. Obecnie redaktorem naczelnym jest Spencer G. Sealy z Wydziału Zoologii Uniwersytetu Manitoba (Kanada).

    Źródło : Wikipedia

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tgracing
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    970
    BMW
    BMW E38 750iL '00 Cosmosswarz Shadowline, F11 535d xDrive '16, Ex. Mini R53 Cooper S '02 & E34 525i
    Skąd
    Szczecin, aktualnie: DE, Bodensee
    Cytat Zamieszczone przez Cychol
    co to jest "AUK" :?:
    To jest dobre!

    Cytat Zamieszczone przez szpoper
    nie wiesz ? ;)

    The Auk - czasopismo naukowe (kwartalnik), będące oficjalną publikacją Amerykańskiej Unii Ornitologicznej (American Ornithologists' Union, AOU), ukazujące się w niezmienionej formie, bez przerwy od 1884.

    Czasopismo zawiera artykuły z zakresu naukowych studiów nad anatomią, zachowaniem i występowaniem ptaków. Nazwa czasopisma pochodzi od angielskiej nazwy alki olbrzymiej (Great Auk), będącej symbolem AOU. Obecnie redaktorem naczelnym jest Spencer G. Sealy z Wydziału Zoologii Uniwersytetu Manitoba (Kanada).

    Źródło : Wikipedia
    Ale już mistrzostwo świata. "Ale urwał"

    Dla mnie jak i dla większości na forum "aku" to pewnie akumulator pisane w skrócie. Pozdr. o przepraszam, Pozdrawiam. :D
    "Nada pode me separar do amor de deus" Ayrton Senna da Silva (1960-1994)

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    323
    BMW
    745iLi320i
    Skąd
    Murowana Goślina
    Polecam aku firmy Moll, zapłacisz też dużo ale są bardzo dobrej jakości. Z dobrego źródła wiem o nich i o innych akumulatorach wiele ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •