Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Wątek: [mechanika] Amortyzatory przód ? Konkretny wybór

  1. #1

    [mechanika] Amortyzatory przód ? Konkretny wybór

    Mam mały dylemat: Sachs, Bilstein b4 czy Kayaba? Opinie na temat Sachsa znam i moge go mieć w bardzo dobrej cenie, Tylko myślalem aby troszke twardziej posadzić swoje 7. Ktoś coś może powiedzieć o Kayabach?



    “Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność - w kierowcy”

  2. #2
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Teraz mam Boge ,wcześniej miałem KAYABY i potwierdzam ,że są chyba twardsze ,dodam ,że sa badzo trwałe ,wytrzymały u mnie ponad 180 tys km :)

  3. #3
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Ja mam u siebie BILSTEIN B4 + niebieskie sprężyny i działa to całkiem fajnie na moich 20``.
    Bilstein to praktycznie seryjny zamiennik z pewnością dość dobrej jakości, przelatałem na nich ok. 40 tys. i jak do tej pory żadnych problemów.
    Co do sachsa to miałem już kiedyś problemy i raczej do nich nie wrócę, Kyaba zaś nie znam, więc nie pomogę.
    Dreams from Dreams - 7er...

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    Ja w swojej lalce mialem Sachs + H&R -50mm i zero problemow przez 2,5 roku.
    Bilstein jest tak samo dobry jak Sachs ale twardszy.Kayby nie znam zbyt dobrze. :]
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

  5. #5
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,252
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Rozmawiałem ostatnio z Dżudą i jego Bilsteiny wytrzymały 24tys. km. Poza tym na forum jest wiele negatywnych opinii nt. tej firmy. Co prawda w E32 ale firma to firma i daje to do myślenia ;) Tak więc Tuczi, wybór należy do Ciebie :D

  6. #6
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno

    Re: Amortyzatory przód ? Konkretny wybór

    Cytat Zamieszczone przez ROBERTO
    Mam mały dylemat: Sachs, Bilstein b4 czy Kayaba? Opinie na temat Sachsa znam i moge go mieć w bardzo dobrej cenie, Tylko myślalem aby troszke twardziej posadzić swoje 7. Ktoś coś może powiedzieć o Kayabach?
    Nie ten kierunek KYB= miękko! Jeżeli chcesz twardziej to Bilstein z całą pewnością tylko po co? :)
    Daj mi na PW ceny Sachsa bo mi coś nie gra z moimi amorami (tył) i nie wiem czy nie będę kupował za jakiś czas a na pewno wzrok skieruję na tą właśnie firmę.
    Do tej pory mam założone Monroe Reflex z przodu, drogie ale bardzo dobre, na tyle drogie, że wolę dołożyć do Sachsa.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  7. #7
    znalazlem sachsa w krakowie w sklepie za 475zl szt. ale nie wiem czemu mam chrapke na bilsteiny. Nie chce aby auto bujalo się na zakrętach ale z drugiej strony nie chce robić z niego taczki.



    “Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność - w kierowcy”

  8. #8
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Cytat Zamieszczone przez ROBERTO
    Nie chce aby auto bujalo się na zakrętach ale z drugiej strony nie chce robić z niego taczki
    Meyle :]

    Polecam
    Pewność na każdym kilometrze ...

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    A ja powiem swoje zdanie i do tego dam przyklad. Rok temu moj brat borykal sie z wymiaja amortyzatorow w.swojej e39 chcial kupic tak jak wy piszecie . Za moja namowa kupil komplet amortyzatorow fiemy srl za 400 zl na wszystkie kola . Ma juz najechane ponad 20 tys a amortyzatory jak nowe. Proste rownanie amortyzatory wyszzly go 3 razy taniej . Robcie jak chcecie ja mam caly zawias na czesciach z allegro slr i dziala to bardz fajnie. Nie wydaje mi sie ze te czesci tak mocno odbiegaja od oryginalow. A cena mowi sama za siebie

  10. #10
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,252
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez technics
    A ja powiem swoje zdanie i do tego dam przyklad. Rok temu moj brat borykal sie z wymiaja amortyzatorow w.swojej e39 chcial kupic tak jak wy piszecie . Za moja namowa kupil komplet amortyzatorow fiemy srl za 400 zl na wszystkie kola . Ma juz najechane ponad 20 tys a amortyzatory jak nowe. Proste rownanie amortyzatory wyszzly go 3 razy taniej . Robcie jak chcecie ja mam caly zawias na czesciach z allegro slr i dziala to bardz fajnie. Nie wydaje mi sie ze te czesci tak mocno odbiegaja od oryginalow. A cena mowi sama za siebie
    Czy Ty przypadkiem nie jeździsz po szwedzkich drogach? ;D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •